پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
ستارپور،رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر ارومیه

ستارپور،رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر ارومیه

برای مقابله با حوادث غیر مترقبه نیاز به مدیریت واحد داریم

نویسنده: نگاره/جمعه, 23 خرداد,1393/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

ستارپور،رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای شهر ارومیه:

برای مقابله با حوادث غیر مترقبه نیاز به مدیریت واحد داریم

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه محمد ستارپور رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر در جلسه کمیسون خدمات شهری و محیط زیست که با حضور اعضای کمیسیون،مدیرکل بحران استان،معاون خدمات شهری و مدیرعامل سازمان آتش نشانی برگزار شد گفت: برای مقابله با حوادث غیر مترقبه نیاز به مدیریت واحد داریم.  

 

ستارپور اضافه کرد:وقوع زلزله های بیش از 6 ریشتر، رانش زمین و وقوع طوفان و حوادث طبیعی در کشورهای همسایه و شهر های اطراف نشان از اهمیت آمادگی برای مقابله با حوادث غیرمترقبه است.

وی با اشاره به اینکه کشور ایران از لحاظ وقوع حوادث غیرمترقبه در رتبه دهم در جهان قرار دارد و استان آذربایجان غربی نیز همین رتبه را در کشور داراست نشان دهنده این موضوع است که ما در محاصره بلایای طبیعی هستیم و باید برای مقابله با این حوادث برنامه ریزی های لازم را داشته باشیم.

این مقام مسئول ادامه داد: یکی از مواردی ضروری که در دوره چهارم شورای اسلامی شهر برای کاربرد در مدیریت شهری احساس می شد مطالعه و اجرای طرح جامع مدیریت بحران بود که پس از بحث و بررسی به تصویب شورای شهر رسیده و برای اجرا به شهرداری ابلاغ شد و امسال نیز بودجه ای به همین منظور در نظر گرفته شده است.

رئیس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه با توضیح اینکه یکی از اهداف مدیریت شهری اتخاذ تدابیر لازم برای مقابله با خطرات و حوادث احتمالی است به لزوم ارتباط و هماهنگی بین ارگانهای مختلف برای مقابله با این حودث تاکید کرد.

وی افزود:در حال حاضر که شرایط پایداری حاکم است باید به فکر بوده و تمام امکانات و تجهیزات مقابله با بلایای طبیعی را بررسی نموده و نسبت به تکمیل نواقصات و بازسازی و نوسازی این تجهیزات اقدام نمائیم.

 

تعداد نمایش ها (392)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان