پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
سخنان امروز #دکتر_علیزاده_امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا

سخنان امروز #دکتر_علیزاده_امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا

نویسنده: Admin/یکشنبه, 08 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سخنان امروز #دکتر_علیزاده_امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه صحن شورا

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن گرامیداشت 5 اردیبهشت، سالروز شکست آمریکا در تجاوز به ایران در خاک طبس گفت: در بامداد 5 اردیبهشت 1359 نیروی هوایی ارتش آمریکا به منظور آزادی 53 گروگان خود وارد حریم پروازی ایران می شود و پس از گذشت ساعتی هواپیماها و بالگردها در صحرای طبس دچار طوفان شن می¬گردد. این در حالی است که آسمان این صحرا در آن شب مهتابی بوده است.
دکتر علیزاده امامزاده در ادامه سخنانش اذعان داشت:  امام خمینی (ره) در پیامی در تاریخ ۵ اردیبهشت ماه یکهزار و سیصد و پنجاه و نه در پی سقوط بالگردها و هواپیماهای ارتش آمریکا در طبس گفت: آیا جز این بود که یک دست غیبی در کار است؟ چه کسی هلی کوپترهای آقای کارتر را ساقط کرد؟ ما ساقط کردیم؟ شن‌ها ساقط کردند. شن‌ها مأمور خدا بودند، باد مأمور خداست.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: برژینسكى مشاور امنيت ملي رئيس جمهور آمريکا حالت كارتر را پس از صدور دستور توقف عملیات و عقب ‏نشینى و آتش گرفتن هواپیما و هلی­كوپتر آمریكایى چنین توصیف كرده است:«وى بعداً سرش را میان دو دستش گرفت و به مدت چند ثانیه روى میز گذاشت... با شنیدن این خبر، به مانند مار زخمى به خود پیچید و آثار درد و نگرانى بر تمامى صورت او آشكار شد و به اطرافیانش بد و بى راه میگفت».
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه اذعان داشت: در اين روز بزرگ يك بارديگر خداوند قهار به ياري امت انقلابی آمد و از عالم غیب جنودِ رحمانی که بادها و شن ها بودند برای نصرت نظام اسلامی برانگیخته شدند و مُهر ذلت و خذلان را بر سر شیطان بزرگ تا ابد کوبیدند چرا كه خود در قرآن شريفش فرموده: «ان تنصرواالله ينصركم ويثبت اقدامكم» و وعده او تخلف ناپذير است.

وی همچنین با تبریک 7 اردیبهشت، روز ملی ایمنی در حمل و نقل گفت:

با رشد جمعیت و پیشرفت فن آوری، میزان تقاضای سفر نیز افزایش می ¬یابد و این امر موجب می شود دولت نسبت به ساخت و توسعه زیرساخت های حمل و نقل کشور اهتمام بورزد. امروزه زندگی در جهان مدرن توجه به این حوزه را ناگزیر ساخته و حمل و نقل یکی از مهم ترین زیربناهای اقتصاد و از عوامل تأثیرگذار در توسعه اقتصادی و اجتماعی هر کشوری است. تأثیر حمل و نقل در اقتصاد از جمله در ترانزیت کالاها و جابجایی مسافران  وگردشگران خودنمایی می کند و از جنبه ای دیگر حمل و نقل برخوردار از بعد اجتماعی و فرهنگی است. 
دکتر علیزاده امامزاده که در جلسه امروز صحن شورا سخن می گفت اظهار داشت: آموزش در استفاده از وسایل مختلف حمل و نقل و پیشگیری از تولید آلودگی ناشی از آن، نگهداری از زیرساخت ها و امکانات موجود، ایجاد تسهیلات برای استفاده آسان مردم از حمل و نقل ایمن، سالم، راحت و پاک و بالا بردن حق انتخاب و قدرت خرید و توسعه حمل و نقل عمومی به ویژه در شهرها از ضرورت¬هایی است که دولت و نهادهای دخیل در این حوزه می بایست نسبت به آن مبادرت ورزند. 
وی گفت: هفتم اردیبهشت ماه مصادف با «روز ملی ایمنی در حمل و نقل» است و امید است با توسعه زیرساخت های حمل و نقل کشور و تدابیر و سیاست های مؤثر در عرصه حمل و نقل زمینی، ریلی، هوایی و دریایی شاهد کاهش حوادث و سوانح و افزایش ایمنی سفر و رضایت مطلوب مردم عزیز کشورمان باشیم. همچنین این امیدواری وجود دارد مدیریت شهری ارومیه نیز نسبت به ایجاد و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه قطار شهری و اتوبوس و اتخاذ سیاست های ترافیکی ایمن با همکاری نهادهای مرتبط، بیش از گذشته امنیت سفرهای درون شهری و آسایش و صرفه جویی در زمان سفر را برای شهروندان تأمین نمایند.

تعداد نمایش ها (101)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان