پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی گفت:

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی گفت:

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 10 مهر,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی گفت:

💠 دفاع مقدس در بعد انتظامی دائمی و پایدار است / نیروی انتظامی همیشه در حفظ امنیت و ایجاد آرامش اجتماعی نقش مهمی را ایفا می کند / نیروی انتظامی همیشه در کنار مدیریت شهری بوده است.

حسین پناهی در دیدار صمیمی با سردار مسعود خرم نیا فرمانده نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی گفت: بحث دفاع مقدس به نوعی به مقطع خاصی شامل می شود اما از بعد انتظامی دائمی و پایدار است .
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی با تبریک هفته نیروی انتظامی اذعان داشت: نیروی انتظامی همیشه در حفظ و دفاع از امنیت کشور و ایجاد آرامش اجتماعی تقش بسیار مهم و تاثیرگذاری را ایفا می کند و بنده بعنوان خادم مردم در شورای اسلامی شهر ارومیه از زحمات ، تلاشها و جهاد های مخلصانه سبزپوشان نیروی انتظامی تقدیر و تشکر می کنم.
حسین پناهی همچنین در ادامه سخنانش اذعان داشت: نیروی انتظامی همیشه یار و یاور مدیریت شهری بوده و در تمامی پروزه های شهری و خدماتی و نیز سد معبر  در کنار مدیریت شهری بوده است.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: جلسات مدون بین مدیریت شهری و فرمانده نیروی انتظامی و ارائه راهکارها و نظرات می تواند در رفع موانع و مشکلات شهری و شهروندان تاثیرگذار باشد.
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بر خود وظیفه و تکلیف دانستم تا از نزدیک هفته دفاع مقدس را شما و پرسنل خدوم نیروی انتظامی تبریک بگویم.
حسین پناهی در ادامه سخنانش افزود: اگر کمک و همیاری نیروی انتظامی در حوزه عمران و راهنمایی و رانندگی نباشد بی شک مدیریت شهری در اجرای پروزه های شهری دچار مشکل می شود.

تعداد نمایش ها (10)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان