پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه در نشست با روابط عمومی های شهرداری گفت:

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه در نشست با روابط عمومی های شهرداری گفت:

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 10 مهر,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه در نشست با روابط عمومی های شهرداری گفت:

💠 روابط عمومی ها کانال ارتباطی بین مسئولان و مردم هستند / شفاف سازی اطلاعات باید از سوی روابط عمومی انجام گیرد / باید منتقد منصف باشیم /  روابط عمومی ها می توانند با آگاهی اطلاعات در مقابل بسیاری از مسائل و شایعات خاتمه دهد / روابط عمومی ها باید در راستای قوانین حرکت کنند نه در راه اهداف سیاسی / شهر باید زیر ذره بین روابط عمومی ها قرار گیرد / مطالبات مردم برای مدیریت شهری بسیار مهم است / مطالبات به حق است و باید از مطالبات بحق دفاع کرد / روابط عمومی ها باید با آگاهانه حرکت کنند / رصد فضای مجازی باید از سوی روابط عمومی ها جدی گرفته شود / تدوین برنامه های مدون و برگزاری نشست های تخصصی و مطبوعاتی باید انجام گیرد.

🔷 حسین پناهی سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه در نشست امروز با مدیران روابط عمومی های شهرداری ارومیه گفت: روابط عمومی ها کانال ارتباطی بین مسئولان و مردم هستند و باید به مطالبات و خواسته های شهروندان توجهات ویزه ای داشته باشند و تمامی مسائل و مشکلات شهری و شهروندی را به مسئولان خود اطلاع دهند.
🔷 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، حسین پناهی ضمن تبریک چهلمین سالگرد دفاع مقدس گفت: امروز جنگ بین ارمنستان و آذربایجان یک جنگ تجاوزگری است و بر همه ما یک تکلیف است که در مقابل متجاوز بایستیم  ف همانط.ر که مقام معظم رهبری فرمودند (( قره باغ خاک اسلام است )) وقتی خاکی از آذربایجان مورد تجاوز قرار می گیرد باید در مقابل متجاوز با تمام قدرت ایستاد.
وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: شفاف سازی اطلاعات باید از سوی روابط عمومی انجام گیرد و اگر شفاف سازی اطلاعات نباشد مردم دچار مشکل خواهند شد و با شفاف سازی اطلاعات می توان به اهداف سازمانی رسید.
حسین پناهی همچنین با اشاره به منزلت و جایگاه روابط عمومی ها گفت: امروز با توجه به پیشبرد تکنولوژی ها و فضای مجازی ، نقش روابط عمومی ها را بیش از گذشته سنگین تر کرده است  و لذا روابط عمومی ها باید با چشمی باز و آگاهانه به مسائل روز و رصد اخبار رسیدگی کنند.
وی در ادامه سخنانش افزود:مطالبات مردم برای مدیریت شهری بسیار مهم است و روابط عمومی ها باید به این مقوله توجه بیشتری کنند.
🔷 سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: روابط عمومی ها باید در راستای قوانین حرکت کنند نه در راه اهداف سیاسی و لذا همیشه باید در اختیار اهداف سازمانی باشند نه فردی.
🔷 عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ارومیه اذعان داشت: مطالبات مردمی به حق است و باید از مطالبات بحق دفاع کرد .
حسین پناهی گفت: باید منتقد منصف باشیم و بنده منتقدترین عضو شورای اسلامی شهر ارومیه هستم ، اما بدنبال انتقاد منصف هستم.
🔷 سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت : تدوین برنامه های مدون و برگزاری نشست های تخصصی و مطبوعاتی باید انجام گیرد.

در ادامه جلسه هریک از مدیران روابط عمومی ها شهرداری ارومیه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

تعداد نمایش ها (15)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان