پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
شهردار_ارومیه در دیدار سفیر ترکیه:

شهردار_ارومیه در دیدار سفیر ترکیه:

نویسنده: Admin/شنبه, 24 فروردین,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

شهردار_ارومیه در دیدار سفیر ترکیه:

🔺از مواضع ترکیه در حمایت از #سپاه_پاسداران قدردانی می کنیم/ ضرورت برگزاری جشنواره های مشترک فرهنگی بین ارومیه و شهرهای ترکیه

 سفیر و هئیت دیپلماتیک جمهوری ترکیه در ایران با شهردار ارومیه دیدار و تبادل نظر کردند.

در این دیدار محمد حضرت پور اظهار کرد: کشور دوست و برادر ترکیه و برادران ترک ما همیشه نشان داده اند که همواره در کنار ملت ایران و دولت جمهوری اسلامی هستند.

وی افزود: از مواضع دولت ترکیه و به ویژه وزیر امور خارجه این کشور در راستای محکومیت مواضع ترامپ و آمریکا در خصوص سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بسیار سپاسگذاریم و قدردانی خود را اعلام می داریم، چرا که سپاه نیرویی مردمی بوده و مربوط به حاکمیت جمهوری اسلامی است و اینگونه برخوردها از سوی آمریکا امری مردود است.

شهردار ارومیه گفت: شهرداری ارومیه خارج از عرف دیپلماتیک و سیاسی، خواهان تسریع در صادرات میوه و محصولات کشاورزی به ترکیه و کشورهای اروپایی است و در این راستا از سفیر ترکیه انتظار داریم.

حضرت پور ادامه داد: همچنین می خواهیم جهت ارتباط نزدیک بین ملت دو کشور و آشنایی مردم با فرهنگهای یکدیگر که تأثیر بسزایی در توسعه شهرهای مرزی دارد، همایش ها و جشنواره های مشترک بین ارومیه و شهرهای ترکیه برگزار شود.

وی تصریح کرد: ارومیه در حوزه گردشگری توانمندی های فوق العاده ای دارد که باید از این ظرفیت برای جذب شهروندان ترکیه به این شهر اقدام شود.

حضرت پور با انتقاد از نگرش خریدمحور در سفرهای مرزی بین دو کشور تأکید کرد: بسیار ضروری است مردم دو کشور به ویژه در مناطق مرزی از این نگرش عبور کرده و مسافرتها حول محور آثار تاریخی، طبیعی و گردشگری باشد.

وی با تشکر از مراتب قدردانی سفیر ترکیه به خاطر تنظیف و پاکیزگی شهر، خاطرنشان کرد: تلاش برای رسیدن به عدالت در مدیریت شهری را پیگیری می کنیم و در تمامی محلات ارومیه اقدامات برای توسعه پایدار را برنامه ریزی کرده ایم.

تعداد نمایش ها (168)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان