پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
عادل فتاحی ،نائب رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه: خبرنگاران نقش کلیدی در بهبود مدیریت شهری ارومیه دارند

عادل فتاحی ،نائب رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه: خبرنگاران نقش کلیدی در بهبود مدیریت شهری ارومیه دارند

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 16 مرداد,1393/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

عادل فتاحی ،نائب رییس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه:
خبرنگاران نقش کلیدی در بهبود مدیریت شهری ارومیه دارند

 

  به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه به نقل از خبرگزای  فارس عادل فتاحی  عضو شورای اسلامی شهر ارومیه اظهار داشت: فعالان عرصه رسانه و خبر از طریق انتقال مشکلات، دغدغه‌های مردم و تهیه گزارش‌های تحلیلی مختلف به معنای واقعی می‌توانند در بهبود مدیریت شهری نقش‌آفرینی کنند.

وی فرا رسیدن روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت، افزود: جامعه خبری استان به ویژه ارومیه باید درراستای توسعه دامنه اطلاعات و دانش خود گام بردارند، تا از این رهگذر با انتشار گزارش‌های تاثیرگذار به منزله مشاوران توانمند برای مدیران کل اقدام کنند.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه بر ضرورت پرداختن خبرنگاران به مشکلات مناطق کم‌برخوردار و محروم جامعه تاکید و اضافه کرد: مسئولیت‌های مختلف مسئولان را از پرداختن به مسائل مناطق مختلف غافل نمی‌کند.

فتاحی با بیان اینکه فعالان عرصه رسانه باید موفقیت‌های شورای شهر، شهرداری و سایر ارگان‌های دولتی را در جامعه بازتاب دهند، ادامه داد: در این صورت نوری از امید در دل اقشار مختلف جامعه تابانده می‌شود.

وی با اظهار به اینکه صرف داشتن نگاه‌های انتقادی و پرداختن به نقاط ضعف بدون در نظر گرفتن انصاف و موفقیت‌ها چندان پسندیده نیست، خاطرنشان کرد: دستاوردها و موفقیت‌ها باید در کنار رویکرد انتقادی انعکاس یابد.

عضو شورای اسلامی شهر ارومیه با اظهار به اینکه خبرنگاران باید درراستای حفظ اتحاد و همدلی در جامعه گام بردارند، اظهار داشت: امروزه رسانه به عنوان یکی از اهرم‌های مهم و تاثیرگذار قدرت قلمداد شده، و در ایجاد تفرقه یا اتحاد از نقش اساسی برخوردار است.

فتاحی متذکر شد: اتحاد بین مسئولان با یکدیگر و مسئولان با مردم نقش چشمگیری در پیشبرد برنامه‌های مختلف عمرانی، صنعتی، فرهنگی و اقتصادی دارد، بنابراین رسانه‌ها باید در این سمت و سو گام بردارند.

وی ادامه داد: در شرایط امروز جهان و با توجه به تهدیدات سخت و نرم که علیه کشورمان وجود دارد به اتحاد و همدلی بیش از هر موضوع دیگر نیاز داریم، بنابراین اصحاب رسانه برای تحقق این مسئله باید گام‌های بلندی را بردارند.


تعداد نمایش ها (303)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان