پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
غلام رضا عدل دوست، قائم مقام شهردار  در آیین معارفه شهردار جدید ارومیه:

غلام رضا عدل دوست، قائم مقام شهردار  در آیین معارفه شهردار جدید ارومیه:

نویسنده: آقای نصیرپور/دوشنبه, 29 شهریور,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

غلام رضا عدل دوست، قائم مقام شهردار  در آیین معارفه شهردار جدید ارومیه:

از حسن اعتماد اعضای شورای ششم شورا در انتخاب بنده به عنوان سرپرست شهرداری ارومیه برای چهارمین بار متوالی تشکر و قدر دانی می کنم.

از نمایندگان مردم شهرستان ارومیه در مجلس و مدیران دستگاه های اجرایی ، مدیران شهرداری و به ویژه کارکنان شهرداری ارومیه طی این مدت سرپرست بنده  همکاری و مساعدت داشتند را تشکر می کنم 

رسالت مدیریت شهری ارتقآء کیفیت زندگی شهروندان جهت دست یابی به شاخص های پیشرفت و توسعه شهری با هدف آسایش شهروندان است.

برای رسیدن به این اهداف و با توجه به شرایط خاص کنونی بایستی رویکرد ادراه شهر تغییر کرده و اقتصاد شهری را در مسیر تحول قرار دهیم 

تغییر نگرش و تغییر الگوی مدیریت و توجه ویژه به مدیریت سه وجهی؛ شهروند_ شهر_ مدیریت شهری، مدیریتی که بدون مشارکت شهروندان بعنوان سرمایه اجتماعی و جلب اعتماد آنان با شفافیت و سلامت ادارات و سیستمی و مکانیزه نمون امور موفق نخواهد بود 
گسترش شهر ها ساختار برنامه ریزی و مدیریت شهری را روز به روز گسترده تر و پیچیده می سازد 
برنامه ریزی شهر ها خصوصا شهر های بزرگ و کلان شهر بدون کاربرد شیوه های نوین مدیریت و برنامه ریزی شهری سیستمی غیر ممکن است.
هر روز که می گذرد فاصله بین هزینه اداره شهر ها و میزان منابع مالی در حال افزایش است 
هزینه های نگه داشت شهر به غیر از پروژه های شاخص روزانه ۲۵ میلیار ریال است

بیشترین سهم درامد در بودجه سال جاری شهرداری هماند سایر شهرداری ها از صدور پروانه ساخت است که بعلت شرایط خاص جامعه و عوامل موثر در ساخت و سازهای رو به روز در حال کاهش است 
در دوماه گذشته تعدا د پروانه های ساختمانی نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد ۷۸ درصد و از حیث زیر بنا ۸۷ درصد کاهش داشته است.
ضرورت دارد کلیه مسئولان به ویژه مدیران مدیریت شهری چاره اندیشی نموده و به فکر درآمدهای پایدار باشند 

 باید به این باور و اعتماد برسیم‌ که اداره کرد شهر ها با صدور پروانه و درآمدهای ناپایدار شهر به اتمام رسیده است 

ضمن تبریک به  شهردار جدید ارومیه به عنوان ۵۷ مین شهردار و هشتمین شهردار منتخب شورای شهر که ایشان از کارشناسان متخصص و  آشنا در حوزه مدیریت شهری است  ارزوی توفیق برایشان دارم. 

امیدوارم  با حسن تدبیر شهردار جدید  و برنامه ریزی و نظارت اعضا شورا و تلاش و جدید تمامی کارکنان مجموعه در این برهه حساس در دست یابی به اهداف کلان مدیریت شهری که همان زیست پذیری شهری و ارتقا سرانه آسان زندگی، عدالت در خدمت رسانی و حلب رضایت شهروندان و افزایش مشارکت آنها در اداره شهر و آرامش و نشاط اجتماعی و دستیابی به شاخص های پیشرفت و توسعه شهری موفق باشند که این امر جز با تعامل و مشارکت شهروندان و تعامل و همفکری همکاران در مدیریت شهری و شورا ی ششم شهر و کلیه دستگاه  های اجرایی امکان پذیر نیست.

تعداد نمایش ها (13)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان