پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
محمد ستارپوررییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست:  ۷۰ درصد از علل آلودگی هوای ارومیه ناشی از خودروهای فرسوده است

محمد ستارپوررییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست: ۷۰ درصد از علل آلودگی هوای ارومیه ناشی از خودروهای فرسوده است

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 23 اردیبهشت,1395/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

محمد ستارپوررییس کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست:

۷۰ درصد از علل آلودگی هوای ارومیه ناشی از خودروهای فرسوده است

عضو شورای شهر ارومیه : ۷۰ درصد از علل آلودگی هوای ارومیه ناشی از خودروهای فرسوده و ۳۰ درصد از ناوگان اتوبوسرانی این شهر نیز فرسوده شده است.

عضو شورای شهر ارومیه گفت: ۷۰ درصد از علل آلودگی هوای ارومیه ناشی از خودروهای فرسوده و ۳۰ درصد از ناوگان اتوبوسرانی این شهر نیز فرسوده شده است.

به گزارش روابط عمومی به نقل از برنا ، محمد ستارپور اظهار کرد: با تلاش و انسجامی که بین مسئولان شورا و مدیریت شهری ارومیه در سالیان اخیر شکل گرفته، تلاش زیادی برای زیباسازی این شهر به انجام رسیده و بخشی مهمی از اهداف تحقق یافته است.

وی با اشاره به لزوم گسترش  فضای سبز  مناطق پایین دست ارومیه،  تاکید کرد: برای احداث فضای سبز در  برخی نقاط شهر نیازمند فضای خالی هستیم، که به دلیل پراکندگی ساختمان‌ها و رعایت نکردن ضوابط معماری با مشکل کمبود فضا مواجه هستیم.

ستارپور افزود: سرانه فضای سبز هر فرد در ارومیه به 10 متر رسیده و هر سال نیز سعی بر افزایش این سرانه داریم.

وی با اشاره به اینکه روستاهایی که به دست دهیاران اداره می‌شود، شهرداری حق ورود به آن‌ها را ندارد تصریح کرد: با این حال سعی در آبادی روستاها و رسیدگی بهتر از قبل در مناطق روستایی چسبیده به شهر را داریم.

ستارپور با اشاره به وضعیت کرایه‌های تاکسی در سطح شهر ارومیه بیان کرد: در صورت دو نرخی شدن بهای بنزین کرایه تاکسی‌ها نیز افزایش خواهد یافت، اما در غیر این صورت کرایه‌ای افزایش نمی‌یابد.

عضو شورای شهر ارومیه اظهار داشت: 30 درصد از اتوبوس‌های داخلی شهر فرسوده بود و 70 درصد آلودگی شهر نیز به دلیل وجود خودروهای فرسوده در سطح شهر است، که برای این مسئله نیز برنامه‌ریزی و مطالعات  در حال انجام است.

 

تعداد نمایش ها (131)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان