پيامبر صلى‏ الله‏ عليه‏ و ‏آله :

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
آرشیو مقالات
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 16 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار, مقالات

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت:

ماه مبارک رمضان ، ماه تعبد و خلوص بندگی است.

دکتر علیزاده امامزاده :رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه که در جلسه امروز صحن شورا سخن می گفت با تبریک پیشاپیش فرا رسیدن ماه مبارک رمضان گفت:ماه مبارک رمضان ، ماه تعبد و خلوص بندگی است ، چشمه زلالی است که روح را تطهیر می کند و باز دارنده نفس و تمرین بندگی و یادآورنده بازگشت به سرشت آفرینش است.
وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: ماه مبارک رمضان یادآور هر چه بیشتر مبارزه با امیال نفسانی و توجه به ابعاد فردی و اجتماعی روزه داری است.
دکتر علیزاده امامزاده در بخش دیگری از سخنانش گفت: پیشاپیش حلول ماه مبارک رمضان را تبریک عرض می نمایم و از خداوند متعال آرزوی توفیق بندگی و آمرزش گناهانمان را داریم و شاکریم که بار دیگر سعادت درک این ماه عزیز را بر ما ارزانی داشت.
وی همچنین با تبریک ۱۷ اردیبهشت ، روز اسناد ملی و میراث مکتوب افزود: شیخ کلینی کتاب خود را از منابع غیر مکتوب به صورت مکتوب درآورده است و کتاب «اصول کافی» از قدیمی ترین و ارزشمندترین آثاری است که ما داریم و به همین منظور سالروز ولادت او را بعنوان روز اسناد ملی و میراث مکتوب نامگذاری کرده اند.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: شیخ کلینی از مشهورترین فقهای شیعه در نیمه اول قرن چهارم قمری بود که در زمان امام حسن عسکری (ع) به دنیا آمده است و لقب رازی را به خود اختصاص داده است.
دکتر علیزاده امامزاده در ادامه سخنانش با تبریک ۱۸ اردیبهشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر اذعان داشت: سازمان صلیب سرخ و هلال احمر که با هدف تخفیف آلام انسانی و حفظ و پیشرفت بهداشت عمومی تشکیل شد و  جایگاه جمعیت هلال احمر از نظر عرف بین المللی نیز بسیار حائز اهمیت است و در حال حاضر نیز صلیب سرخ و هلال احمر بین المللی بزرگترین شبکه بشر دوستانه غیر سیاسی و امداد رسانی جهانی را تشکیل می دهد.
وی گفت: امروز سازمان هلال احمر در ایران نقش موثری در امدادرسانی در مواقع زلزله ، سیل و سایر بلایای طبیعی ایفا می کند و این اقدام بشر دوستانه با یاری مردم بزرگ ایران در سیل اخیر که در چند استان کشور حادث گردید ،به وضوح دیده شد.

تعداد نمایش ها (58)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

برای دادن نظر لطفا وارد شوید و یا ثبت نام کنید

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال تلگرامی

 

آمار بازدید
دی ان ان