:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/یکشنبه, 25 اسفند,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 تخفیف خدمات و مطالبات شهرداری ارومیه ( اعم از اجاره مغازه ها ، دکه ها و اماکن اجاره ای ) تا پایان اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ تمدید شد.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه فوق العاده صحن شورا گفت: امروز موضوع ویروس کرونا یک موضوع جهانی است و مردم باید با رعایت نکات بهداشتی و نیز توجه به نکات وزارت بهداشت در جهت مبارزه با این معضل و مشکل تلاش کنند.
دکتر علیزاده امامزاده گفت: مدیریت شهری در راستای مبارزه و مقابله با ویروس کرونا بطور شبانه روزی اقدام به ضدعفونی کردن معابر شهری و تجاری نمود که جا دارد از معاونت خدمات شهری و مدیریت پسماند شهرداری تقدیر و تشکر  کنم.
وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: در جلسه صحن شورا تخفیف خدمات و مطالبات شهرداری ارومیه ( اعم از اجاره مغازه ها ، دکه ها و اماکن اجاره ای )تا پایان اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ تمدید شد. 
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: از مردم شریف ارومیه می خواهم تا در راستای مقابله و مبارزه با ویروس کرونا در خانه بمانند و از محل های تجمع دوری کنند .
دکتر علیزاده امامزاده در ادامه سخنانش اظهار داشت: مردم  شریف ارومیه می توانند تمامی سوالات و نیز در صورت مشاهده هرگونه موارد خاص و مشکوک در خصوص ویروس کرونا را با سامانه اطلاع رسانی 3133 و یا 190 در میان بگذارند.

تعداد نمایش ها (47)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان