:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه: تخلفات مربوط به ساخت و ساز معضل بزرگی در ارومیه شده است

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه: تخلفات مربوط به ساخت و ساز معضل بزرگی در ارومیه شده است

نویسنده: Admin/شنبه, 24 آبان,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:
تخلفات مربوط به ساخت و ساز معضل بزرگی در ارومیه شده است

 رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در رابطه با دستگیری‌های اخیر بیان کرد: متاسفانه ساخت و ساز معضل بزرگی در ارومیه و سطح کشور است چون منافع افراد و سازنده‌ها در این ساخت و سازها وجود دارد.
حسین بخشایشی تاکید کرد: یکی از دلایل این تخلفات در شهر ارومیه این است که برخی محدودیت‌های ساخت و ساز در گذشته وجود نداشته اما هم اکنون وجود دارد و حتی در طرح تفصیلی نیز برخی ضوابط وجود داشت که متاسفانه هم اکنون وجود ندارد و این در حالی است که در گذشته استقبال از آپارتمان‌سازی نیز همانند زمانی کنونی وجود نداشت.
وی با اشاره به اینکه متاسفانه در شهر ارومیه آپارتمان‌سازی مشکلات فراوانی ایجاد کرده است افزود: از سوی دیگر متاسفانه محدودیت و قوانین دست و پاگیری که از طرح تفصیلی و جامع نشات می‌گرفت، مشکلاتی برای انبوه‌سازان شهر ارومیه ایجاد کرده است.
بخشایشی بیان کرد: بنابراین محدودیت‌های ساخت و ساز باعث ایجاد تخلفات به انحای مختلف شده است، همانطور که قیمت مصالح ساختمانی بسیار بالا بوده و ارزش ملک و ساختمان افزایش یافته است.
وی تاکید کرد: باید موضوع تخلفات ساخت و ساز به صورت ریشه‌ای حل شود و شورای شهر نیز پیگیر این موضوع هستند که در طرح تفصیلی و طرح جامع جدید این نقایص رفع شود.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه با اشاره به موضوع استیضاح شهردار ارومیه اظهار داشت: هم اکنون به هیچ وجه استیضاح شهردار وجود نداشته و حتی جای تقدیر دارد که با تمام قدرت و تمام و با وجود تمامی مشکلات عدیده مالی و بیماری کرونا، با اقتدار و قدرت پروژه‌های مصوب سال 99 را به خوبی پیش برده و خوشبختانه برخلاف سایر شهرها و کلان شهرها که در پرداخت حقوق کارمندان مشکل دارند، اما در شهرداری ارومیه تمامی حقوق به موقع پرداخت می‌شود.

  دکتر حسین بخشایشی تصریح کرد: بنابراین جا دارد که از شهردار ارومیه به جای استیضاح، تقدیر شود چون با استیضاح مشکل حل نمی‌شود.

تعداد نمایش ها (25)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان