:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت:

نویسنده: Admin/یکشنبه, 22 فروردین,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا گفت:

🔻 فشار، تحریم، تهدید و ترور نتیجه ای نخواهد داشت و ملت ایران به مسیر پیشرفت‏ های علمی خود ادامه خواهد داد.

🔻 دکتر حسین بخشایشی گفت: 
فشار، تحریم، تهدید و ترور نتیجه ای نخواهد داشت و ملت ایران به مسیر پیشرفت‏ های علمی خود ادامه خواهد داد و این فشارها و تحریم ها از یک جنبه نشانگر ضعف قدرت‏های استکباری است و در مقابل، ملت ایران را مستحکم تر خواهد کرد، زیرا ملت از عصبانیت دشمن متوجه می شوند که راه و هدف را درست انتخاب کرده اند و به آن ادامه خواهند داد.

🔻 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه،  دکتر حسین بخشایشی در نطق پیش از دستور خود ضمن گرامیداشت 21 فروردین، سالروز شهادت سپهبد علی صیاد شیرازی گفت: شهید علی صیاد شیرازی یکی از فرماندهان بزرگ و بی‌بدیل ارتش ایران در دوران جنگ تحمیلی به شمار می‌رود که با ایجاد وحدت میان قوای مسلح کشور و نیروهای دفاعی، حفظ تمامیت ارضی کشور با طراحی و فرماندهی عملیات‌های بزرگ و خلق پیروزی‌های بی‌شمار خدمات بزرگی برای پیشبرد اهداف و سیاست‌های کشور و نظام انجام داد.

🔻 وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت:  از مهم ترین دلایل و انگیزه‌ های ترور شهید صیاد شیرازی به وسیله منافقین می‌توان به مواردی همچون نقش ارزنده صیاد شیرازی در آرامش، نظم و امنیت کردستان در بدو انقلاب اسلامی و ناکامی طرح ها و برنامه ‌های گروهک منافقین، فرماندهی و مدیریت کارآمد صیاد شیرازی در دفاع از تمامیت ارضی ایران و راهبری عملیات‌های مهم و سرنوشت ساز در طول هشت سال دفاع مقدس، نقش وی در تلاش برای حفظ وحدت ارتش و سپاه که باعث کارآمدی نیروهای مسلح در دوران دفاع مقدس شد.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه همچنین در بخش دیگری از سخنانش  ضمن گرامیداشت 20 فروردین، روز ملی فناوری هسته ای گفت: رهبر معظم انقلاب در بیانات سال های گذشته، هدف اصلی جنجال آفرینی قدرت‏های سلطه گر را، متوقف کردن حرکت پیشرفت علمی ملت ایران برشمردند و افزودند: شکی وجود ندارد که دستگاه ‏های تصمیم ساز و تصمیم گیر در کشورهای مقابل ما، به خوبی می دانند که ایران به دنبال سلاح هسته ای نیست، زیرا جمهوری اسلامی ایران، از لحاظ فکری، نظری و فقهی داشتن سلاح هسته ای را گناه بزرگ می داند و اعتقاد دارد نگهداری چنین سلاحی نیز بیهوده، پرضرر و پرخطر است.

🔻 وی گفت:  جمهوری اسلامی ایران می خواهد به دنیا ثابت کند که داشتن سلاح هسته ای قدرت آفرین نیست و اقتدار از سلاح هسته ای به دست نمی آید، بلکه می توان اقتدار متکی به سلاح هسته ای را درهم شکست و ملت ایران، این کار را خواهد کرد.

 

تعداد نمایش ها (29)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان