:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جمع دانش آموختان قرآنی گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جمع دانش آموختان قرآنی گفت:

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 12 تیر,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جمع دانش آموختان قرآنی گفت:

💠 یادگیری ، تعلیم و آموزش دادن قرآن یکی از فضیلت های بسیار ارزشمند است که با ملاک و معیارهای مادی و اعتباری قابل بیان نیست.

💠 دکتر علیزاده امامزاده صبح امروز در دیدار با دانش آموختگان موسسه قرآنی غنچه های کوثر گفت: امروز برای بنده روز مبارکی است که در محضر قاریان و حافظان قرآن کریم هستم.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی با تبریک سالروز میلاد با سعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولاین حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام گفت: یادگیری ، تعلیم و آموزش دادن قرآن کریم فضیلت های بسیار ارزشمندی هستند که با ملاک و معیارهای مادی و اعتباری قابل بیان نیستند.
🔸 رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه که در جمع دانش آموختگان قرآنی سخن می گفت اذعان داشت: شما ملاحظه می کنید خداوند متعال در قرآن کریم سوره رحمن می فرماید: الرحمن علم القرآن و پس از ان به خلقت و آفرینش انسان اشاره می کند ، خلق الانسان.
وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: امام علی (علیه السلام) می فرماید: قرآن کریم بهار جانهاست ، قرآن را یاد بگیرید که قرآن بهار دلها می باشد.

🔸 دکتر علیزاده امامزاده گفت: شما می بینید بزرگانی مانند امام ، ملا صدرا فیضی کاشانی پس از عمری مطالعه و تحقیق در متون فلسفی می گویند: کاش بجای اینها از همان اول ، وقت خودمان را صرف مطالعه قرآن می کردیم.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: استاد حسن زاده آملی که از مفاخر علمی شیعه و جهان اسلام می باشد در ملاقات با شهریار پرهیزکار یکی از حافظان قرآن کریم می فرماید: کاش همه اندوخته های ذهنی و فکری خودم را بدهم و جای تو باشم.
🔸 در ادامه این دیدار معنوی ، دکتر علیزاده امامزاده با اهدای لوح تقدیر از دانش آموخنگان موسسه قرآنی غنچه های کوثر تجلیل کرد.

تعداد نمایش ها (55)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان