:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 30 مهر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 تقدیر و تشکر از شهروندان فهیم شهر ارومیه در راستای زنده نگه داشتن اربعین حسینی
💠 صادرات بعنوان یکی از ارکان مهم حیات اقتصادی جامعه است.
💠 آمار ، پایه و اساس توسعه هر کشور است.
دکتر علیزاده امامزاده گفت: از عوامل اجرایی مدیریت شهری و مسئولین در خصوص برگزاری مراسم پرشکوه اربعین حسینی علی الخصوص راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی تقدیر و تشکر میکنم.
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت ضمن تسلیت اربعین حسینی اذعان داشت: از مردم فهیم و شریف شهر ارومیه که در برگزاری مراسم اربعین حسینی نقش بسزایی را ایفا نمودند تقدیر و تشکر می کنم.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: برنامه ریزی و طراحی در خصوص اختصاص اعتبار برای بازسازی بقعه شیخ محمد بن خلیلان با همکاری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری باقیات و صالحاتی برای شیعیان ایران و جهان در راستای مهدویت و مهدویت شناسی انجام خواهد گرفت.
دکتر علیزاده امامزاده همچنین ضمن گرامیداشت ۲۹ مهر ، روز ملی صادرات گفت: صادرات بعنوان یکی از ارکان مهم حیات اقتصادی جامعه است که نقش تاثیرگذاری در توفق و نضج توسعه اقتصادی کشور ایفا می کند.
وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: توجه به تولید و صادرات با کیفیت از جمله مقولاتی است که امروز جامعه جهانی مد نظر دارد و آن را پایه و اساس پیشرفت در مدل های فعلی توسعه بر می شمارد.
دکتر علیزاده امامزاده در ادامه سخنانش ضمن تبریک روز آمار و برنامه ریزی اذعان داشت: آمار ، پایه و اساس توسعه هر کشور است.
وی در ادامه افزود: اساسا هیچ کشوری بدون برنامه ریزی در هیچ حوزه ای به اهداف خود نخواهد رسید و لازمه دست یافتن به هدف که همانا توسعه و پیشرفت کشور است ، برنامه ریزی است و پایه و اساس و مواد مورد نیاز برای برنامه ریزی، آمار است.

تعداد نمایش ها (23)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان