:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 14 آبان,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 ۱۳ آبان نقطفه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی است 

دکتر علیزاده امامزاده گفت: ۱۳ آبان نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی محسوب می شود.
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه  صحن شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت ضمن قدردانی از حضور مردم ولایت مدار و انقلابی در راهپیمایی امروز ۱۳ آبان اذعان داشت: ۱۳ آبان سالروز تبعید امام خمینی (ره) به ترکیه به دنبال اعتراض امام (ره) به لایحه کاپیتولاسیون ، شهادت تعدادی از دانش آموزان در ۱۳ آبان سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام در سال ۱۳۵۸ است که امام (ره) آن را انقلاب دوم نامیدند.
دکتر علیزاده امامزاده در ادامه سخنانش گفت: در روز ۱۳ آبان ۱۳۴۳ مأموران حکومت شاه ، امتم خمینی (ره) را در قم دستگیر و به ترکیه تبعید کردند ، همچنین در روز ۱۳ آبان ۱۳۵۷ دانش آموزان تهرانی راهپیمایی کردند ، ولی ماموران حکومت شاه ، به آنان حمله کرده و آنان را به خاک و خون کشید.
امام خمینی (ره) فرمودند: ۱۳ آبان به مسلمانان آموخت که معبد انسانیت ، آزادانه و آگاهانه در برابر والایی های ارجمند مکتب توحید ، به نماز بایستند ، تنها در برابر الله به کرنش و سجود نشینند و جز او ، همه را طرد کنند.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه افزود: در سیزدهم آبان ، مردم سرافراز ایران اسلامی به همه مستضعفان جهان نشان داد که دیوار ستم شکستنی است.

تعداد نمایش ها (80)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان