:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/شنبه, 20 اردیبهشت,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 جایگاه هلال احمر از نظر عرف بین المللی بسیار حائز اهمیت است / صلیب سرخ و هلال احمر بین المللی بزرگترین شبکه بشر دوستانه غیر سیاسی و امداد رسانی جهانی هستند.

دکتر علیزاده امامزاده گفت: جایگاه هلال احر از نظر عرف بین المللی بسیار حائز اهمیت است و در حال حاضر صلیب سرخ و علال احمر بین المللی بزرگترین شبکه بین المللی بشر دوستانه غیر سیاسی و امداد رسانی جهانی را تشکیل می دهند.
🔸به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه امروز صجن شورا سخن می گفت ضمن تبریک 19 اردیبهشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر اذعان داشت: امروز در سطح بین المللی یکی از معیارهای سنجش میزان فعالیت های بشر دوستانه و غیر سیاسی در هر کشور ، وضعیت جمعیت ملی صلیب سرخ یا هلال احمر و عدم وابستگی بودن آن است.
🔸رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه همچنین با تبریک 20 اردیبهشت سالروز میلاد امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام گفت: جضرت امام حسن مجتبی (ع) اولین مولودی است که از نظر شرافت نسبت به هیچ کسی به پای او نمی رسد ، جد بزرگوارش پیامبر خاتم الانبیاء ، پدر گرامی اش اولین امام و سیدالاوصیا و مادر مکرمش صدیقه اطهر سیده النساست.هیچ کس قبل از امام حسن علیه السلام دارای چنین شرافت نسب و خاندانی نبوده است.
🔸دکتر علیزاده امامزاده همچنین با اشاره به روز اکرام و توصیه های رهبر معظم انقلاب اذعان داشت: مقام معظم رهبری روز پنجشنبه 21 فروردین در سخنانی با اشاره به اتفاقاتی که پس از شیوع ویروس کرونا در کشور رخ داد  ، فرمودند: ملت ایران در آزمون بیماری اخیر خوش درخشیدند و رفتار و نظم عمومی آن در به کار بستن توصیه ها خوب است. البته زندگی برای برخی قشرهای ضعیف با سختی در حال گذران است که مسئولان باید برنامه های کمک به آنها را هر چه سریع تر و بهتر اجرا و مردم نیز ماه رمضان امسال را به رزمایش گسترده کمک به نیازمندان تبدیل کنند.

تعداد نمایش ها (47)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان