:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 26 خرداد,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 کشاورزی اولین بخش اقتصاد و دوشادوش صنعت ، زیربنای توسعه هر کشور است / کرونا مشکلات عمومی آمریکا را علنی کرد.

دکتر علیزاده امامزاده در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن تبریک 27 خرداد، روز جهاد کشاورزی گفت: کشاورزی اولین بخش اقتصاد و دوشادوش صنعت، زیربنای توسعه هر کشور است. 
 وی گفت: شمول مشاغل مختلف در این بخش اقتصادی نشانگر اهمیت والای آن در هر جامعه ای است و تلاش برای تقویت این بخش حیاتی اقتصاد، کشور را به استقلال و خودکفایی می رساند و اساس توسعه را شکل می بخشد. 
دکتر علیزاده امامزاده در ادامه سخنانش اذعان داشت: امنیت غذایی هر جامعه در گرو اهمیت بخشیدن علمی و تعالی سازمانی و آموزش کشاورزان پرتلاش همراه با حمایت های لازم از این قشر است. در ایران پس از انقلاب نیز جهاد کشاورزی ریشه در آرمان¬های انقلاب اسلامی دارد و در زمینه محرومیت زدایی، توسعه روستایی و استقلال و خودکفایی، وزارتخانه و سازمان های متبوعه در زمره نخستین ارگان¬هایی است که به اجرای موفق ارزش¬های انقلاب نائل شده است.

وی در ادامه سخنانش ضمن تسلیت 28 خرداد (25 شوال) شهادت امام صادق (ع) گفت: کرونا مشکلات عمومی آمریکا را علنی کرد ، مشکل کلیدی آمریکا سیستم سیاسی این کشور است و آنچه در این کشور می گذرد بحران عمیق این کشور است.
دکتر علیزاده امامزاده گفت: با توجه به وضعیت موجود شهر و هشدار جدی مسئولین و ستاد مبارزه با ویروس کرونا از آحاد مردم درخواست می کنم جهت حفظ سلامتی خود و شهروندان از حضور و تردد در اماکن عمومی خودداری کنیم نت با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بتوانیم از این بحران نیز سربلند بیرون آییم.

دکتر علیزاده امامزاده در بخش دیگری از سخنانش ضمن تسلیت درگذشت هنرمند نامی و بزرگ ایران اسلامی استاد محمدعلی کشاورز کفت: خبر درگذشت استاد والامقام محمد علی کشاورز دل همه ما را اندوهگین کرد ، اینجانب از سوی اعضای محترم شورای اسلامی شهر ارومیه درگذشت آن هنرمند بزرگ را به جامعه هنری ایران و خانواده معظم شان تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای بازماندگان آن مرحوم طلب صبر مسئلت می نمایم.

تعداد نمایش ها (60)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان