:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/شنبه, 31 خرداد,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

یکی از بزرگترین نهادهای مدنی در هر کشوری اصناف هستند / امروز سازمان تبلیغات اسلامی یعنوان یکی از متولیان امور فرهنگی و تبلیغی کشور در تبیین و گسترش فرهنگ اسلام است.

دکتر علیزاده امامزاده در جلسه امروز صحن شورا ضمن تبریک روز اصناف گفت: یکی از بزرگترین نهادهاى مدنى در هر کشورى اصناف هستند. 
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی ضمن گرامیداشت سالروز شهادت شهید دکتر مصطفی چمران و گرامیداشت یاد و خاطر شهدای دارلک و شهید سردار مهدی امینی گفت: در طول تاریخ این مرز و بوم، قشر زحمتکش و خدوم اصناف با برخورداری از روحیه مذهبی و پایبندی به اصول و ارزش‌های دینی ، کارنامه و نام درخشانی را از خود بر جای نهاده و همراه با مولفه‌های ارزشی همچون امانت، انصاف و عدالت بوده‌اند. 
دکتر علیزاده امامزاده در بخش دیگری از سخنانش افزود: اصناف متعهد و خدوم کشورمان در کنار پرداختن به فعالیت‌های اقتصادی و کسب و کار همواره در مسایل روز کشور و تحولات سیاسی و اجتماعی و فرهنگی نقش‌آفرینی کرده‌اند. در پایان سال 98 و با شیوع گسترده ویروس کرونا، خسارات و آسیب هایی به اصناف و بازاریان تحمیل گردید و با ادامه دار شدن این ویروس، همچنان این تهدید وجود دارد. می توان با جایگزین ساختن روش های کارآمد معاملات و استفاده از ظرفیت های اینترنتی، از ضربه خسارات بیشتر مالی جلوگیری نمود تا به امید خداوند متعال و رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی اصناف و مردم دوران این بیماری و تبعات آن به سر آید.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه با گرامیداشت  سالروز تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب و حتّی قبل از آن، دستگاه تبلیغی استکبار جهانی، کارزاری عظیم بر ضد امام و انقلاب به راه انداخته و پیوسته با طرح موضوع های گوناگون، سعی در جلوگیری از پیروزی انقلاب اسلامی داشتند و پس از پیروزی نیز، به مقابله جدّی با انقلاب اسلامی برخاستند. حضرت امام رحمه الله در دوران حیات پربرکت خویش، در مقابل این تبلیغات شوم ایستادگی کردند و با برملا ساختن نیات پلید دشمنان، امت اسلامی ایران را از دام های فریب تبلیغاتی به دور داشتند. 
وی در پایان سخنانش اذعان داشت: امروز نیز سازمان تبلیغات انقلاب اسلامی، به عنوان یکی از متولیان امور فرهنگی و تبلیغی کشور، در تبیین و گسترش فرهنگ اسلام ناب محمدی ـ که اصل تفکیک ناپذیر نظام ماست ـ نقشی بس خطیر و حسّاس برعهده دارد.

تعداد نمایش ها (54)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان