:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/یکشنبه, 29 تیر,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

مراقبت های حداکثری بهداشتی از سوی تمامی شهروندان همچنان باید جدی گرفته شود

دکتر علیزاده امامزاده در جلسه صحن شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: مراقبت های حداکثری بهداشتی از سوی تمامی شهروندان همچنان باید جدی گرفته شود.


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه صحن شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت ضمن تبریک 26 تیرماه سالروز تشکیل شورای نگهبان و نیز با اشاره به بیانات رهبر انقلاب در مورد شورای نگهبان در سخنرانی های مختلف اذعان داشت: شوراي‌ نگهبان‌ هويت‌ مورد نظر نظام‌ و وجود و عدم‌ وجود آن‌ به‌ معناي‌ وجود و عدم‌ وجود نظام‌ جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ است‌ و وظيفه‌ مسؤولين‌ و دستگاه هاي‌ مختلف‌ ديگر نيز پاسداري‌ از جايگاه‌ والاي‌ شوراي‌ نگهبان‌ و معتبر شماردن‌ رأي‌ قانوني‌ آن‌ است‌.

دکتر علیزاده امامزاده گفت: از نظر ایشان اين‌ نهاد از منظر حفظ اسلاميت‌ نظام‌، مهم‏ترين‌ نهاد جمهوري‌ اسلامي‌ ايران‌ است و قوام‌ نظام‌ به‌ استمرار اسلاميت‌ آن‌ است‌ و شوراي‌ نگهبان‌ تضمين‌كننده‌ اين‌ امر بسيار مهم‌ به‌ شمار مي‌رود.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش افزود: با توجه به خطر شیوع بالای ویروس کرونا، لزوم مراقبت های حداکثری بهداشتی از سوی تمامی شهروندان همچنان باید جدی گرفته شود. 

دکتر علیزاده امامزاده در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: حضور در تجمعات و تردد در میان جمعیت، خطر ابتلا و انتقال ویروس را بسیار بالا می¬برد و «در خانه ماندن» برای تمامی افرادی که ضرورت حضور آنها در اجتماع وجود ندارد، همچنان و بیش از پیش توصیه می گردد. به ویژه افرادی که بیماری زمینه ای دارند، افراد مسن، کودکان و نوجوانان حتماً در خانه بمانند تا در قطع حداکثری زنجیره این ویروس بتوانیم موفق عمل کنیم. 

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: از تمامی شهروندانی هم که باید در محل کار حضور بیابند یا به ناچار در بیرون از خانه هستند، خواهشمند است که حتماً توصیه ها و پروتکل های بهداشتی را از جمله پوشیدن صحیح ماسک، رعایت فاصله فیزیکی، ضدعفونی و شستشوی دست ها و ضدعفونی محل کار و سایر موارد توصیه شده از سوی وزارت بهداشت را اکیداً رعایت نمایند. 

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: از تمامی مردم عزیز، پزشکان، پرستاران، کادر درمان و کادر اداری و خدماتی بیمارستان ها، مدیران و کارکنان محترم وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، ارتش، سپاه، نیروی انتظامی، بسیج، همکاران محترم و تلاشگر شهرداری ارومیه، سازمان های مردم نهاد و خیریه ها و تمامی عزیزانی که در این چند ماه در مقابله با شیوع ویروس کرونا از جمله عملیات ضدعفونی، آگاهی بخشی به جامعه و رساندن کمک های بهداشتی و مایحتاج غذایی به نیازمندان و اقشار ضعیف جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نکرده اند تلاش و قدردانی به عمل می‏آید. امیدواریم که با تداوم این روند و همکاری مردم بزرگوار شاهد نابودی کامل این ویروس و بازیابی سلامت در سطح جامعه باشیم و برای تمامی بیماران آرزوی سلامتی و شفای عاجل و برای درگذشتگان طلب رحمت و غفران الهی و برای بازماندگانشان آرزوی صبر جزیل از درگاه خداوند متعال داریم.

تعداد نمایش ها (14)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان