:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:   مردم برای کاهش بلای ویروس کرونا در خانه بمانند.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:  مردم برای کاهش بلای ویروس کرونا در خانه بمانند.

نویسنده: Admin/دوشنبه, 26 آبان,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 

مردم برای کاهش بلای ویروس کرونا در خانه بمانند.

دکتر حسین بخشایشی در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: امروز آمار مبتلایان و فوتی به ویروس منحوس کرونا بسیار بالا گرفته است ، لذا مردم برای کاهش و از بین رفتن این ویروس با رعایت پروتکال های بهداشتی تلاش کنند تا در خانه بمانند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، دکتر حسین بخشایشی ضمن گرامیداشت سالروز حماسه سوسنگرد و هفته کتاب و کتابخوانی گفت: با آغاز موج سوم شیوع کرونا در کشور و افزایش تعداد متوفیان و بیماران و قرار گرفتن 100 شهرستان در وضعیت قرمز بنا به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت های گسترده از اول آذر ماه آغاز خواهد شد.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش افزود: بر اساس گفته های معاون وزیر بهداشت سه سطح برای وضعیت کرونا در کشور تعریف شده سطح هشدار یک، دو و سه و برای شهرها بر اساس رنگ بندی قرمز، نارنجی و سبز محدویت ها اعمال شده است. برای ارزیابی میزان کارایی هر یک از محدودیت ها دوهفته زمان لازم است تا بر اساس آن نیاز به تمدید یا تشدید محدودیت مورد بررسی قرار گیرد.
وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: شورای اسلامی شهر ارومیه از شهروندان محترم درخواست دارد با عمل به دستورات ستاد ملی مقابله با کرونا تمامی پروتکل های بهداشتی اعم از فاصله گذاری فیزیکی و اجتماعی، پوشیدن ماسک و شستن مرتب دست ها، از خروج از منزل به دلایل غیرضرور پرهیز نمایند تا با یک عزم ملی و همکاری همگانی بتوانیم از گسترش و شیوع وسیع این ویروس جلوگیری نماییم و از بیماری و فوت عزیزانمان و همچنین از شدت خستگی و فرسودگی کادر عزیز درمانی و بهداشتی پیشگیری نماییم.

تعداد نمایش ها (23)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان