:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 29 اردیبهشت,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه:

روابط عمومی یک شغل اداری نیست بلکه یک شوق اداری است / اطلاع رسانی در همه عرصه ها پیشتاز است.

💠 دکتر علیزاده امامزاده در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: روابط عمومی یک شغل اداری نیست بلکه یک شوق اداری است ، چرا که تمامی فعالان این حوزه با عشق ، شور و نشاط ، بهره گیری از تکنولوژی روز و ایده های نو و همچنین تزریق هنر و تفکر خلاق در حوزه ی اداری گام برمی دارند و روجشان با ایستایی و سکون منافات دارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه با تبریک 27 اردیبهشت روز ارتباطات و روابط عمومی اذعان داشت: اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع رسانی در همه عرصه ها پیشتاز است ، دو چندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان ها ، ادارات و شرکت ها و دوامشان در عرصه ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی های آن ها وابسته است.
🔸 وی همچنین در ادامه سخنانش گفت: روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است ، روابط عمومی بعنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان ، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی کارکنان دارند و به همین دلیل توجه ویژه له روابط عمومی ، بعنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند ، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد ، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند ، بسیار حائز اهمیت است.
🔸 دکتر علیزاده امامزاده ضمن تسلیت شهادت امیرالمومنین حضرت علی (علیه السلام) و نیز جایگاه شب های قدر اذعان داشت: امشب شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان است دیگر زمانی باقی نمانده ، باید تمام تلاش خود را بکار برد تا در پناه خداوند متعال قرار گرفت.این شب ، از دو شب قبل برتر است و از احادیث متعدد اینگونه احتمال داده می شود که شب قدر همین شب باشد.
🔸 وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: روایت متعدد دیگری نقل شده است که رسول اکرم (ص) در شب بیست و سوم ماه رمضان به سر و روی خانواده اش آب می پاشید تا به خواب نروند و از فضیلت این شب بهره بگیرند.
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه مقرر شد تا بر تخفیف عوارض و اجاره بهای مستاجران شهرداری ارومیه یک ماه بیشتر (تا پایان خرداد ماه 1399 ) تمدید شود.

تعداد نمایش ها (15)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان