:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه :

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه :

نویسنده: Admin/شنبه, 11 مرداد,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه :

💠 روز عید قربان بعنوان روز ابراهیم خلیل ا...علیه السلام است.

🔸 دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن گرامیداشت روز عید قربان گفت: روز عید قربان بعنوان روز ابراهیم خلیل ا...علیه السلام است که از آن شیخ الانبیا علیهم السلام ، یک نمونه فداکاری تاریخی و کم نظیر در این روز شریف سر زده است.(صافات 101 تا 105 ) قربانی کردن فرزند و آمادگی برای این فداکاری بزرگ و چه زیبا خدای مهربان از اینکه آن نوجوان معصوم به دست پدر معصوم خود ذبح شود جلوگیری کرد :« و فدیناه بذبح عظیم»: اما آن پدر و پسر ، کار خود را تمام کردند و اقدام صادقانه خود را انجام دادند و فرمانبرداری مطلق خویش را نسبت به ذات لایزال سبحانی نشان دادند.

🔸به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت ضمن تسلیت درگذشت پدر و مادر همسر گرامی حسین بخشایشی نائب رئیس شورا و نیز با اشاره به 11 مرداد سالروز شهادت شیخ فضل ا... نوری اذعان داشت: امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی درباره شیخ فضل ا... نوری گفته است: در دوران مشروطه ، یک عده ای که نمی خواستند در این کشور ، اسلام قوه داشته باشد ... جوسازی کردند ، به طوری که مثل مرحوم آقا شیخ فضل ا... که آن وقت انسان شاخصی در ایران بود و نورد قبول بود ، چنان جوسازی کردند که در میدان علنی ایشان را به دار زدند و پای آن هم کف زدند و این نقشه ای بود برای اینکه اسلام را منعزل کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش گفت: جلال آل احمد در کتاب غرب زدگی گفته است: این که پیشوای روحانی طرفدار (( مشروطه )) در نهضت مشروطیت بالای دار رفت ، خود نشانه ای از عقب نشینی بود.

تعداد نمایش ها (39)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان