:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس کمیسیون بودجه ، امور حقوقی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون بودجه ، امور حقوقی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/یکشنبه, 14 مهر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون بودجه ، امور حقوقی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 

💠 توجه و دفاع از حق و حقوق شهروندان،  مهمترین اهداف کمیسیون بودجه و امور حقوقی و سرمایه گذاری است.

دکتر مرتضی پیری گفت: توجه و دفاع از حق و حقوق شهروندان از مهمترین اهداف کمیسیون بودجه و امور حقوقی و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه است و این کمیسیون با تمام توان در راستای رفع موانع و.مشکلات مردم و همچنین جلب رضایت آنان تلاش نموده است.
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، دکتر مرتضی پیری که در جلسه امروز کمیسیون بودجه و امور حقوقی و سرمایه گذاری شورا سخن می گفت ضمن تسلیت سالروز شهادت امام حسن مجتبی (علیه السلام) اذعان داشت: در جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورا درخواست شهروندان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم نیز در راستای رفع موانع و مشکلات اتخاذ شد و مصوبات پیشنهادی نیز به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.
وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: درخواست یکی از شهروندان در خصوص گردشی کردن خودروی خود موردی بحث و بررسی قرار گرفت .
دکتر پیری گفت: در جلسه امروز کمیسیون موضوع درخواست دانشگاه الزهرای ارومیه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید شهرداری گزارش لازم را به کمیسیون ارائه نماید.
رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش افزود: درخواست مرکز امور خیریه نوای آسایش ارومیه در جلسه کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید مرکز امور خیریه عملکرد ۲ ساله خود را به کمیسیون ارائه دهد.
در ادامه جلسه احد یوسفی مدیرعامل سازمان پسماند شهرداری ارومیه گزارش کامل از آخرین وضعیت خودروهای شهرداری ارومیه را به کمیسیون ارائه کرد.
جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست دکتر مرتضی پیری و با حضور اعضای کمیسیون و مدیران شهرداری ارومیه برگزار شد.

تعداد نمایش ها (53)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان