:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 28 مرداد,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 بررسی تامین بخشی از کسری قیمت تمام شده تعرفه خدمات آب و فاضلاب در کمیسیون بودجه

دکتر مرتضی پیری گفت: تامین بخشی از کسری قیمیت تمام شده تعرفه خدمات آب و فاضلاب با حضور نمایندگان شرکت آب و فاضلاب استان در کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه مورد بررسی قرار گرفت .
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه امروز کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت ضمن تبریک سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی اذعان داشت: در جلسه امروز کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورا موضوع چاپ و تکثیر بلیط الکترونیکی ناوگان حمل و نقل شهری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافربری شهرداری ارومیه نیز توضیحات لازم را در این خصوص به کمیسیون ارائه کرد.
دکتر مرتضی پیری در بخش دیگری از سخنانش گفت: بررسی مشکلات مربوط به مغازه های بازار پردیس ، درخواست واگذاری زمین همجوار پروژه رزت به تعاونی مسکن کوثر ارومیه ، درخواست کانون ناشنوایان ، پروژه مطبوعات ، پیشنهاد افزایش سقف مجاز تعرفه عوارض سال ۹۸ از دیگر درخواست هایی بود که در کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورا مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
رئیس کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه افزود: تمامی درخواست های شهروندان در جلسه امروز کمیسیون بودجه مورد لحث و بررسی قرار گرفت و مصوبات پیشنهادی کمیسیون نیز به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.
💠 جلسه امروز کمیسیون بودجه و امور حقوقی شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست دکتر مرتضی پیری و با حضور اعضای کمیسیون ، مدیران شهرداری و نمایندگان شرکت آب و فاضلاب استان و شهرستان ارومیه برگزار شد.

تعداد نمایش ها (54)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان