:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:  تفرقه در ارومیه جایی ندارد.

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: تفرقه در ارومیه جایی ندارد.

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 24 اردیبهشت,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

تفرقه در ارومیه جایی ندارد.

مهندس محمد خالد حاتمی گفت: امروز مسئولین و مردم با همدلی و اتحاد در راستای توسعه و آبادانی استان و شهر ارومیه تلاش می کنند و لذا تفرقه در شهر ارومیه جایی ندارد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، رئیس کمیسیون سرمایه‌گذاری ، مشارکت و گردشگری شورا با تبریک ماه مبارک رمضان اذعان داشت: ماه مبارک رمضان فرصتی است تا حق و حقوق انسانها رعایت و درک شود .

وی در ادامه سخنانش افزود: همه انسانها در نزد پروردگار متعال از حق و حقوق یکسان برخوردار هستند و امیدوارم ماه مبارک رمضان بهانه ای باشد تا مردم و مسئولین با رفتار و مدیریت و اندیشه صحیح و رفتاراسلامی نهایت عدالت ، خوبی و نیکی و توسعه بیاندیشند چون با این رفتارها شهری با فرهنگ تر و توسعه یافته تر خواهیم داشت.

مهندس محمد خالد حاتمی گفت: با توجه به نزدیکی به پایان دوره نمایندگان مجلس ، لازم است عزیزان عملکرد خود را به مردم ارائه نمایند نه اینکه با حاشیه سازی و موج احساسی بوجود بیاورند .

وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: بررسی میزان و پیشرفت پروژه سرمایه گذاری سیتادیوم در جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری مورد بررسی قرار گرفت و مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری نیز توضیحات لازم را به کمیسیون ارائه کرد.

جلسه کمیسیون سرمایه‌گذاری، مشارکت و گردشگری به ریاست مهندس محمد خالد حاتمی و با حضورحسین بخشایشی و عبدالرحمن نقشین اعضای کمیسیون ، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا و کشتیبان مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری شهرداری ارومیه برگزار شد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (56)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان