:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس کمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 19 آذر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:
💠 بررسی دستور کار سومین جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان در خصوص آمادگی لازم جهت اجرای طرح زمستانی در سطح شهر.
مهندس عادل فتاحی با عرض خیر مقدم حضور اعضای کمیسیون دستور کار جلسه کمیسیون عمران را رسیدگی به نامه های واصله به کمیسیون اعلام داشتند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی با تبریک و گرامیداشت سالروز تشکیل شورای عالی انقلاب فرهنگی به فرمان حضرت امام خمینی (ره) و همچنین گرامیداشت ۱۶ آذر روز دانشجو این روز را به دانشجویان تبریک گفت .
رئیس کمیسیون عمران شورا در ادامه سخنان خود موفقیت و کسب مقام دوم و دریافت لوح طلائی گروه هنری و رقص کردی دیلان ارومیه را در جشنواره و فستیوال بین المللی گران فستیا در کشور اسپانیا بعنوان تنها سفیران فرهنگ و هنر کشورمان در بین ۳۲ گروه شرکت کننده در سراسر جهان را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نمودند و موفقیت روز افزون و سربلند هنردوستان و مردم سرافراز ایران بخصوص شهروندان رنگین کمان ادیان و اقوام را آرزومند شدند.
مهندس عادل فتاحی گفت: نامه شماره ۹۸/۱۱۲/۱۶۱۹ بتاریخ ۹۸/۹/۱۱ راه و شهرسازی ابلاغ کمیسیون ماده پنج مورخه ۹۸/۴/۲۲ طرح تفصیلی یکپارچه شهر ارومیه با مساحت ۱۱۲۱۷ هکتار با جمعیت پذیری ۹۸۷۸۵۰ نفر مطرح که نسبت مغایرت های اساسی و حقوق شهروندان درخواست تجدید نظر و اصلاحات لازم گردید.
در ادامه سخنان وی گزارشی از جلسه مورخه ۹۸/۹/۱۳ شورای هماهنگی ترافیک استان در خصوص آمادگی طرح زمستانی در سطح شهر و روستاها و جاده های برون شهری استان اعلام داشتند .
دعوت برای جلسه آتی کمیسیون ، رئیس اداره راهپیمایی و رانندگی استان ، مدیرعامل سازمان بار و مسافر شهرداری و نمایندگان اتوبوسرانی بخش خصوصی در خصوص رسیدگی به مشکلات.
نامه های واصله به کمیسیون رسیدگی و جهت تصمیمات نهایی در صحن شورا مطرح خواهد شد.

تعداد نمایش ها (19)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان