:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 17 مهر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 تسریع در تعیین و تکلیف طرح تفصیلی اراضی پادگان و لشکر ۶۴ ارومیه یک مطالبه شهروندی و یک ضرورت زیرساخت نیازهای آتی مدیریت شهری است.

💠 جلسه کمیسیون عمران ، برنامه ریزی و حمل و نقل شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست مهندس عادل فتاحی و با حضور رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه و اعضای کمیسیون با دستور کار رسیدگی به مکاتبات و نامه های واصله به کمیسیون برگزار شد.
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، مهندس عادل فتاحی در ابتدای جلسه هفته نیروی انتظامی را بر تلاشگران سبزپوش و حافظان نظم و امنیت جامعه و کشور تبریک و از زحمات آنان قدردانی نمود.
در ادامه جلسه همچنین وی با تبریک و گرامیداشت روز دامپزشکی بر تلاشگران عرصه دامپزشکی جامعه و نیز تبریک روز روستا و عشایر اذعان داشت: روستائیان و عشایر بعنوان تلاشگران عرصه خودکفائی و بعنوان ذخایر و سرمایه مملکت و جامعه هستند.
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه با اشاره به نامه های واصله به کمیسیون و بخصوص تسریع در تعیین و تکلیف طرح تفصیلی اراضی پادگان و لشکر ۶۴ ارومیه بعنوان یک مطالبه شهروندی و یک ضرورت زیرساخت نیازهای آتی مدیریت شهر خواستار نهائی شدن این طرح و تشکیل جلسه با حضور مقام عالی استان و سایر مسئولین شدند.
مهندس عادل فتاحی گفت: نامه ها و صورتجلسه مورخه ۹۸/۵/۲۰ مسئولین شهرستانی در دفتر نادر قاضی پور نماینده مردم شریف ارومیه در مجلس شورای اسلامی در خصوص تعیین و تکلیف ادامه خیابان تعاون حد فاصل خیابان شهیدان آهندوست تا خیابان دانشکده (شهید بهشتی) با توجه به اعلام طرح تفصیلی ردیف بودجه جهت آزادسازی مسیر و عملیات عمرانی خواستار تسریع و همکاری مسئولین و سازمانها و شرکت های خدمات رسان به اجرای کامل شدند.
رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: صورتجلسه کمیسیون ماده پنج و شورای هماهنگی ترافیک استان در صحن شورا بررسی و تصویب گردید.
وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: درخواست شهرداری ارومیه در خصوص خرید لوله های بتنی از سازمان همیاری شهرداریهای استان جهت جمع آوری آبهای سطحی و همچنین درخواست عقد قرارداد متمم با شرکت روان آب ارومیه جهت جمع آوری و هدایت آبهای سطحی مورد موافقت کمیسیون قرار گرفت.
در ادامه جلسه دکتر علیزاده امامزاده رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه و اعضای کمیسیون نکته نظرات خود را در خصوص کمیسیون عمران بیان کردند.

تعداد نمایش ها (47)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان