:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس کمیسیون عمران و برنامه ریزی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون عمران و برنامه ریزی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 11 دی,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 

رئیس کمیسیون عمران و برنامه ریزی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

❇️ توجه شهرداری ارومیه نسبت به مطالعات طرح جامع حمل و نقل شهری / مطالعه و انتقال و جابجایی پایانه های مسافربری اتوبوس در خیابان عطایی و میدان ولایت فقیه/ شهرداری سد معبر خیابان عطایی را به جد تا حصول نتیجه پیگیری کند.

❇️ جلسه کمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست مهندس عادل فتاحی و با حضور اعضای کمیسیون و مدیران شهرداری با دستور جلسه رسیدگی به نامه ها و درخواست های شهروندان برگزار شد.

❇️ به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، مهندس عادل فتاحی در ابتدا ضمن گرامیداشت نهم دی ماه روز بصیرت و میثاق امت با ولایت و همچنین عرض تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت روز نهضت سوادآموزی به فرمان امام خمینی (ره) گفت: نهم دی ماه روز ایمنی در برابر کاهش اثرات و بلاهای طبیعی و زلزله بخصوص سالروز زلزله بم است و امید می رود که در آینده نزدیک شاهد حداقل تلفات جانی و خسارت های مالی در برابر زلزله با همکاری و همدلی طراحان و مجریان و جامعه مهندسین باشیم.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش میلاد با سعادت پیام آور صلح و دوستی حضرت عیسی مسیح (ع) و عید کریسمس و سال نو میلادی را به همه یکتاپرستان و موحدین عالم و همشهریان ارومیه تبریک و تهنیت عرض نموده.

❇️ عضو شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه جلسه با اشاره به دستور کار جلسه و رسیدگی به نامه های کمیسیون افزود: اعتراض و درخواست جمعی از کسبه و بازاریان و اهالی خیابان عطایی در خصوص وضعیت موجود خیابان و سد معبر با حضور نماینده اهالی و رئیس سازمان حمل و نقل مسافر و بار شهرداری ارومیه و سازمان ترافیک بررسی و بشرح زیر تصمیم گیری گردید:
۱_ مقرر گردید شهرداری در استناد به مطالعات طرح جامع حمل و نقل شهر ارومیه و مصوبات قبلی شورا نسبت به و انتقال و جابجایی پایانه‌های مسافربری اتوبوس در خیابان عطایی و میدان ولایت فقیه حداکثر همکاری ها را مبذول نماید.
۲_ تجدید نظر در محل استقرار مسیر اتوبوس ها بصورت گذشته و برنامه ریزی جهت انتقال بخش عمده اتوبوس ها به خیابان عطایی دو در دستور کار قرار دهد.
۳_ شهرداری موضوع سد معبر خیابان عطایی را به جد تا حصول نتیجه پیگیری کند.

تعداد نمایش ها (12)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان