:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 09 مهر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 در نامگذاری خیابان ها و معابر مشکل داریم / تجلیل از مدال آوران ورزشی و نجنگان علمی و فرهنگی شهر ارومیه

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور گفت: تمامی معابر ، خیابان ها و کوچه های شهر ارومیه باید با نام مبارک شهدا نامگذاری شوند و امروز متاسفانه در نامگذاری معابر مشکل داریم.


حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور گفت: با توجه به فرمایشات مقام معطم رهبری در خصوص نامگذاری معابر با نام شهدا ، همه ما باید دقت لازم را در این خصوص انجام دهیم و کوتاهی بر این موضوع مهم و باارزش قابل قبول نخواهد بود.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه افزود: در جلسه کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه موضوع درخواست یکی از هنرمندان در خصوص نمایشنامه «زهره تابنده» در راستای ارتقای هنر نمایش در شهر ارومیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: موضوعات مهمی چون درخواست هیئت جانبازان و معلولین استان ، درخواست هئیت الرضای ارومیه ، درخواست هیئت امنای مسجد مهدی القدم ، درخواست هیئت ووشوی استان مورد بررسی قرار گرفت و مصوبات پیشنهادی نیز به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.
در ادامه جلسه حسین پناهی سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه با تبریک هفته دفاع مقدس ، روز ملی آتش نشانی و ایمنی و روز بزرگداشت مولانا و روز جهانی ناشنوایان گفت: ساماندهی در تمامی حوزه ها که احساس کمبود می شود یک نیاز اساسی است و نظارت بر بودجه و اتخاذ شیوه نامه های مختلف در تمامی زمینه ها از جمله در قالب سالن های ورزشی، ngo، هیئت های ورزشی ، مذهبی و فرهنگی در قالب تفاهمنامه انجام گیرد.
حسین پناهی در ادامه سخنانش افزود: واقعا در شهر ارومیه از بعد شهرسازی و نامگذاری معابر و خیابان ها مشکل داریم و این مشکل هرچه سریعتر باید رفع گردد و تمامی کوچه ها و خیابان های شهر ارومیه باید به نام شهدا مزین گردد و  نامگذاری های موجود بازنگری شود و اصلاح دقیق صورت گیرد.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند « زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا کمتر از شهادت نیست » لذا توجه بر فرمایشات حضرت آقا بر همه ما یک وظیفه و توفیق الهی است.
وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: باید تیم داری و باشگاه داری شهرداری ارومیه و توجه به ورزش بانوان و ورزش حرفه ای و قهرمانی و توجه به ورزش برای پرسنل شهرداری ارومیه مشخص شود و تکلیف تیم داری یا باشگاه داری شهرداری بر اساس اساسنامه مشخص گردد.
در ادامه جلسه پیمان رضایی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه گزارشی از آخرین وضعیت باشگاه و تیم های ورزشی شهرداری ارومیه را به کمیسیون ارائه نمود.

تعداد نمایش ها (39)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان