:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه:

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه:

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 30 مهر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه:

💠 از حضور حماسی عاشقان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی تقدیر و تشکر می کنم.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور گفت: امسال همچون سالهای گذشته شاهد حضور پرشور مسلمانان جهان در مراسم اربعین حسینی بودیم که در نوع خود بی نظیر و تاریخ ساز بود و لذا جا دارد از حضور حماسی عاشقان حضرت ابا عبدالله الحسین (علیه السلام) در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی تقدیر و تشکر کنم.

💠 تقدیر و تشکر از عوامل اجرایی شهرداری ، هیئت های مذهبی و مسئولان که در مراسم جاماندگان اربعین حسینی در ارومیه و کلنگ زنی بقعه حضرت محمد بن خلیلان شرکت کرده بودند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی که در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت ضمن تسلیت اربعین حسینی و تبریک ۲۸ مهر سالروز تولد ستارخان سردار ملی و تبریک روز ملی صادرات گفت: راهپیمایی جاماندگان اربعین حسینی یک حرکت فرهنگی و مذهبی در شهر ارومیه بود و از عوامل اجرایی شهرداری ، هیئت های مذهبی و مسئولان که در مراسم جاماندگان اربعین حسینی در ارومیه و کلنگ زنی حضرت محمد بن خلیلان حضور داشتند تقدیر و تشکر می کنم.
💠 احیای بقعه محمد بن خلیلان یک حرکت تاریخی در شهر ارومیه بود.
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه در ادامه سخنانش افزود: احیای بقعه محمد بن خلیلان یک حرکت تاریخی در شهر ارومیه بود که با توجه به تخصیص ۵۰۰ میلیون تومان بودجه برای احیا و بازسازی این مکان مقدس از سوی شورای اسلامی شهر ارومیه بزودی شاهد احیای آن خواهیم بود.
💠 بقعه محمد بن خلیلان می تواند جایگاه و پایگاه فرهنگی ، مذهبی و مباحث مهدوی و کلامی باشد.
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بقعه محمد بن خلیلان می تواند جایگاه و پایگاه فرهنگی ، مذهبی و مباحث مهدوی و کلامی باشد.

💠 اربعین حسینی صحنه اتحاد و همبستگی تمامی اقوام ، ادیان و مذاهب است.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: اربعین حسینی صحنه اتحاد و همبستگی تمامی اقوام ، ادیان و مذاهب است و این صحنه هیچ وقت از تاریخ پاک نخواهد شد.

💠 تمامی ائمه اطهار (ع) نقطه وحدت در بین مسلمانان هستند.
 وی  با اشاره به وحدت و اتحاد در بین مسلمانان گفت: ائمه اطهار (ع) نقطه وحدت در بین مسلمانان هستند و لذا بر همه ما یک وظیفه دینی است که این وحدت را حفظ کنیم.

💠 کنفرانس بین المللی علمی و تحقیقی با محوریت اربعین در شهر ارومیه برگزار می شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: کنفرانس بین المللی علمی و تحقیقی با محوریت اربعین در شهر ارومیه برگزار می شود.

💠 امروز باید وحدت را حفظ کنیم و در کنار وحدت بر مشاهیر و مفاخر مقام و جایگاه دهیم و در جهت معرفی آنان به نسل های آینده تلاش کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: امروز باید وحدت را حفظ کنیم و در کنار وحدت بر مشاهیر و مفاخر مقام و جایگاه دهیم و در جهت معرفی آنان به نسل های آینده تلاش کنیم.

💠 برگزاری همایش های علمی ، تحقیقی ، تاریخی و فرهنگی در مورد مشاهیر اورموی برگزار می شود.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور گفت: برگزاری همایش های علمی ، تحقیقی ، تاریخی و فرهنگی در خصوص شناساندن چهره های مشاهیر اورموی برگزار می شود.

💠 اساسنامه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه سخنانش گفت: در جلسه امروز کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه ، اساسنامه باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه مورد بررسی قرار گرفت و مدیرعامل باشگاه نیز گزارشات لازم را به کمیسیون ارائه نمود.
گفتنی است که نامه های ارجاع شده به کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر ارومیه با حضور رئیس و اعضای کمیسیون مورد بحث و بررسی و مصوبات پیشنهادی نیز به صحن شورا ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (59)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان