:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/یکشنبه, 27 مرداد,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

💠 ۷۰ درصد از مصوبات شورای اسلامی شهر ارومیه اجرایی شده است.
عبدالرحمن نقشین گفت: حدود ۷۰ درصد از مصوبات شورای اسلامی شهر ارومیه اجرایی شده است .
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی با تبریک عید قربان و ولادت حضرت امام هادی (ع) افزود: ارومیه شهر ادیان و اقوام است و لذا باید به مسادل قومیتی اهمیت دهیم.
رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه با تبریک سالروز آزادگان ایران اسلامی و روز مقاومت اسلامی گفت: آزادگان ایران اسلامی که سالیان سال در بند اسارت بودند با مقاومت و ایثارگری نقش بسیار بزرگی در  جنگ تحمیلی داشتند و با مقاومت خود در پیروزی هشت سال جنگ تحمیلی سهیم بودند و ایثار و رشادت آنان همیشه در  یاد و خاطره ها زنده خواهد ماند .
وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: ساماندهی سگ های ولگرد که امروز یکی از بزرگترین معضلات شهری شده است و مردم از این موضوع رنج می برند لذا باید توجه ویژه به این موضوع باید در دستور کار قرار گیرد.
رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه افزود: در دوره پنجم شورای اسلامی شهر ارومیه حدود ۱۳۱۰ مصوبه ابلاغ شده است و از این تعداد مصوبات ۲ مصوبه بدون دستور ، ۹۱۶ مصوبه اقدام شده ۳۶۳ مصوبه در دست اقدام و ۱۳ مصوبه اقدام نشده است.
جلسه کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه صبح امروز به ریاست عبدالرحمن نقشین و با حضور اعضای کمیسیون و مدیران شهرداری با دستور جلسه بررسی مصوبات ابلاغی شورا برگزار شد.
گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (53)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان