:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/یکشنبه, 05 اسفند,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رفع مشاغل مزاحم و ایجاد رفاه اجتماعی از اولویت های مدیریت شهری است.

رئیس کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: مشاغل مزاحم و سد معبر از سوی مدیریت شهری ساماندهی شده و امروز متاسفانه با توجه به بروز مسائل صنف فلزکاران و درودگران از جمله اصنافی هستند که موجب بروز سد معبر برای شهر و شهروندان شده است که بطور جدی پیگیری و رفع خواهد شد.

عبدالرحمن نقشین که در پنجاه و سومین جلسه کمیسیون نظارت شورا سخن می گفت با تبریک پنجم اسفند روز مهندس و سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و سالروز ولادت حضرت امام خمینی (ره) اذعان داشت: در جلسه کمیسیون نظارت شورا موضوع ساماندهی درودگران و فلزکاران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و امید است با توجه به نزدیکی سال نو ساماندهی این اصناف نیز انجام گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: ۱۱۵۰ مصوبه در دوره پنجم شورای اسلامی شهر ارومیه ابلاغ و از این تعداد حدود ۱۲ مصوبه بدون دستور ، ۶۶۷ (۵۸ درصد) مصوبه اقدام شده ، ۴۲۷ مصوبه (۳۷درصد) در دست اقدام و ۳۵ مصوبه اقدام نشده است.

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بررسی درخواست انجمن صنفی دکه داران شهر ارومیه در جلسه کمیسیون انجام و مقرر گردید در جلسه آتی کمیسیون با حضور نمایندگان این صنف ، معاونت خدمات شهری و سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری ارومیه بررسی شود.

وی در ادامه سخنانش اذعان داشت: موضوع درخواست و مشکلات رانندگان استیجاری سازمان مدیریت پسماند شهرداری ارومیه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

نقشین گفت : مشاغل مزاحم در شهر ارومیه علاوه بر اینکه آلودگی صوتی و سد معبر ایجاد می کند ، نارضایتی شهروندان را بوجود می آورد تابه حال اقداماتی صورت گرفته ولی مسئولین در این زمینه چندان موفقیت کسب نکرده اند و امید است شهرداری در این مورد با ادارات دیگر اصناف ، صنعت و معدن و تجارت و نیروی انتظامی هماهنگی لازم را داشته باشند و متاسفانه اصناف مزاحم در ارومیه در اکثر خیابان های اصلی فعالیت دارند و آرامش شهروندان را مختل کرده اند.

پنجاه و سومین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست عبدالرحمن نقشین و با حضور مهندس عادل فتاحی ، حسین بخشایشی ،زلفعلی ابراهیمی ، مهندس مسعود پاکی اعضای کمیسیون ، سحابی معاون خدمات شهری ، سلامتی شهردار منطقه ۲ ، حافظی مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا ، طاهری رئیس اتاق اصناف ارومیه ، روسای اتحادیه های درودگران و فلزکاران در تاریخ ۹۷/۱۲/۴ با دستور جلسه بررسی نامه های کمیسیون و رفع سد معبر درودگران و فلزکاران برگزار شد.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (130)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
کانال سروش

 

روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان