:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس ڪمیسیون عمران ، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه :

رئیس ڪمیسیون عمران ، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه :

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 23 آبان,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس ڪمیسیون عمران ، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه :

💠 امیدوارم با همراهی مسئولین و مدیران شهری بتوانیم گامهای موثری در رفع مشڪلات ترافیڪی و جلوگیری از هدر رفت سوخت و اقتصادی و آلودگی هوا برداریم.

مهندس عادل فتاحی در جلسه ڪمیسیون عمران ، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری ضمن خیر مقدم به حضور اعضای ڪمیسیون و میهمانان محترم جناب سرهنگ وحدت پور ، مهندس ذاتی و مهندس خلیل وند و همڪارانشان و تبریڪ سالروز میلاد با سعادت پیامبر نور و رحمت حضرت محمد مصطفی (ص) و آغاز هفته وحدت را حضور جمع حاضر و شهروندان و هموطنان و همه مسلمانان عالم تبریڪ و تهنیت گفت.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: امیدوارم خداوند توفیق بهره مندی بیشتر از فیوضات این ایام و عمل به دستورات هدایت گر و نجات بخش پیامبر الهی را در رسیدن به وحدت واقعی و بصیرت انسانها موفق و.مؤید گرداند.
مهندس عادل فتاحی در ادامه سخنانش ضمن عرض تسلیت و همدردی با جانباختگان حادثه تلخ و ناگوار زلزله در چند منطقه از ڪشور عزیزمان و آرزوی صبر و شڪیبایی برای بازماندگان و آرزوی شفای عاجل برای مصدومان از خداوند متعال مسئلت داشتند.
رئیس ڪمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه با اشاره به دستور ڪار جلسه ڪمیسیون بحث و تبادل نظر در خصوص مدیریت مسائل ترافیڪی شهر ارومیه اظهار امیدواری ڪرد با همراهی مسئولین و مدیران شهری بتوانیم گامهای موثری در رفع مشڪلات ترافیڪی و جلوگیری از هدر رفت سوخت و اقتصادی و آلودگی هوا و حفظ و صبانت از محیط زیست برای نسل آینده و ائتلاف وقت شهروندان را رفع نمائیم و بهترین روشهای علمی ، اجرایی و فنی برای روان سازی ترافیڪ اتخاذ نمائیم.
مهندس عادل فتاحی در ادامه سخنان خود با اشاره چند مورد مسائل و مشڪلات ڪه نیازمند بررسی و تجدید نظر دارد بشرح زیر اعلام نمودند:
۱- پیشنهاد می شود تجدید نظر در وضعیت ترافیڪی و یڪ طرفه حد فاصل میدان انقلاب تا سراهی باڪری در خیابان ڪاشانی با توجه به بازگشایی ادامه خیابان امام از میدان انقلاب به خیابان سربازان گمنام 
۲- علیرغم مصوبات مڪرر شورای ترافیڪ استان جهت ایجاد یوترن و اصلاح هندسی در مقابل سازمان آب منطقه ای با توجه به اینڪه اڪثریت حد فاصل تقاطع احداثی در ڪمربند میانی شهر اصلاحات انجام شده است ولی با توجه به احداث تقاطع غیر همسطح مادر و حذف میدان و فلڪه آبیاری اصلاحات لازم حد فاصل تقاطع مادر تا پل قویون انجام نشده و اهالی شهرڪ های دانشگاه ، فدڪ و سپاه و محله قره آغاج دچار مشڪلات عدیده ای می باشند.
۳- تجدید نظر در تقاطع گلشهر ۲ با بلوار جام جم جنب پمپ بنزین سامان با توجه اعتراض اهالی.
۴- با گذشت ماهها از بازدید اعضای شورای ترافیڪ استان اصلاح هندسی تقاطع محله مهین آباد انجام نشده است.
۵- برابر درخواست شهروندان و تداخل حرڪت در چهارراه سربازان گمنام با خیابان حسنی و ارزش تجدید نظر در چهار زمانه ای ڪردن چراغ ها.
۶- امیدوارم ڪه شهرداری محترم با توجه به اعلام زمامهای متفاوت برای بهره برداری از پل B3 مسیر والفجر جاده مهاباد و حل مشڪلات ترافیڪی تقاطع غیرهمسطح آذربایجان در ۲۲ بهمن ماه شاهد افتتاح این تقاطع باشیم.
۷- با توجه به بازگشایی ادامه خیابان عطایی شهرداری محترم نسبت به طراحی و اصلاح هندسی میدان ڪسری برابر شرایط موجود اقدام نماید.
۸- گزارش آخرین اقدامات از راه اندازی و نصب دوربین های ثبت تخلفات رانندگی در ڪمربند میانی شهر ارومیه
۹- تجدید نظر در راههای دسترسی تقاطع غیرهمسطح مدرس جهت تامین حرڪت در مسیرها
۱۰- با توجه به شروع سال تحصیلی مشڪلات ترافیڪی شهر ارومیه از ماه گذشته جهت تصمیم گیری در حل مشڪلات. 

تعداد نمایش ها (56)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان