:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رئیس ڪمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

رئیس ڪمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت:

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 13 آذر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رئیس ڪمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: 

💠 استقلال مناطق در جهت بهبود و تقویت خدمات رسانی به شهروندان باید حفظ شود.

مهندس عادل فتاحی گفت: استقلال مناطق در جهت بهبود و تقویت خدمات رسانی به شهروندان باید حفظ و در این راستا نیز باید تدابیر بیشتری انجام گیرد.
💠 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، وی ڪه در جلسه ڪمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه سخن می گفت ضمن تسلیت سالروز شهادت آیت الله مدرس و تبریڪ روز مجلس و عرض خیر مقدم به اعضای ڪمیسیون و قائم مقام معاونت فنی و عمرانی ، مدیرعامل سازمان عمران و معاونان عمرانی مناطق پنجگانه شهرداری ارومیه اذعان داشت: معاونت های عمرانی مناطق پنجگانه شهرداری ارومیه بعنوان بازوان توانمند  حوزه عمرانی و سازندگی و خدمات رسانی به شهر و شهروندان ارومیه محسوب می شوند.
وی ضمن تسلیت سالروز شهادت شهید آیت الله مدرس و گرامیداشت روز مجلس ، آرزوی موفقیت بر همه نمایندگان پارلمان بخصوص نمایندگان استان و بویژه شهرستان ارومیه را نمودند.
در ادامه صحبت های مهندس عادل فتاحی مواردی بشرح زیر اعلام و درخواست رعایت مفاد و قوانین شدند:
۱- در جهت خدمات رسانی مطلوب استقلال مناطق باید حفظ شود و به طریقی نڪات ضعف آن تقویت شود.
۲_ شهرداری ارومیه و معاونت فنی و عمرانی و سازمان عمران و مناطق پنجگانه و سازمانهای تابعه شهرداری سریعا نسبت به ارائه عملڪرد ۹ ماهه با توجه به پایان فصل عملیات عمرانی به شورا اقدام نمایند.
۳_ اڪثرا مشاهده شد علیرغم پیش بینی ردیف بودجه جهت ڪرایه ماشین آلات عمرانی متاسفانه مناطق از عدم وجود ڪافی ماشین آلات ناراضی هستند.
۳_ وضعیت اولولیت بندی و فازبندی عملیات اجرایی چه شامل جدولگذاری و زیرسازی و آسفالت از برنامه خاصی تبعیت نمی گیرد و ما شاهد حداڪثر مراجعه مردمی و تماس تلفنی ناشی از اجرای عملیات در یڪ ڪوچه و رفتن به ڪوچه های بالاتر ڪه موجبات اتلاف وقت را بدنبال دارد.
۵_ دربحث پرداخت مطالبات پیمانڪاران ، دستگاه نظارت و مناطق بایستی در جریان پرداخت باشند متاسفانه پرداخت ها عادلانه نبوده و هستند پیمانڪارانی ڪه ڪارڪرد سال ۹۸ را وصول ڪرده و پیمانڪاران هنوز مطالبات سال ۹۶ و ۹۷ را وصول نڪرده اند.
۶_ ڪمیسیون های تحویل موقت و تحویل قطعی پروژه ها بایستی از دقت بیشتری برخوردار باشند و موارد قانونی شرایط عمومی پیمان ڪاملا رعایت شود.
۷_ استخراج و رسیدگی به اسناد و صورت وضعیت های قطعی پیمانڪاران برابر قانون انجام شود ، طولانی شدن زمان رسیدگی به اسناد قطعی مغایر با شرایط عمومی پیمان می باشد.
۸_ تهیه صورتحساب عملیات اجرایی بخصوص در قسمت های پوشیده بدقت انجام تا در رسیدگی به صورت وضعیت بخصوص اسناد قطعی دچار مشڪل و اختلاف حقوقی با پیمانڪاران در مراجع قضایی نباشیم....

۹_ از پرداخت آیتم های علی الحساب برای جلوگیری از مشڪلات حقوقی بعدی پرهیز شود.
۱۰_ با توجه به پایان مهلت ۱۵ آذرماه برای صدور حفاری پیگیری شود تا شرڪت های خدمات رسان نسبت به تڪمیل عملیات های نیمه تمام اقدام نمایند.
۱۲_ نسبت شروع فصل بارندگی سریعا اصلاح و مرمت محلهای حفاری برابر دستورالعمل حفاری و رفاه حال شهروندان در اولویت اقدام شود.
۱۳_ با توجه به اینڪه بزودی شاهد تعطیلی ڪارخانه آسفالت بدلیل فصل بارندگی خواهیم بود مناطق در یڪ برنامه منظم سریعا چاله ها ، آسفالت در سطح شهر را مرمت نمایند.
۱۴_ شهرداری محترم تهیه و دپوی شن مورد نیاز برای معابر خاڪی سطح شهر را در دستور ڪار خود قرار داده تا در طول زمستان اسڪان خدمات رسانی و شن ریزی برای شهروندان مقدور گردد.
۱۵_ با توجه به اینڪه در شرف فصل بودجه ریزی هستیم سریعا نسبت به جمع بندی اسناد و ڪارڪردها در دستگاه نظارت و رسیدگی و امور مالی و بین راهی جهت پیش بینی دقیق در پرداخت امسال و.پیش بینی بودجه سال آتی به جد پیگیری نمایند.
۱۶_ با توجه به شروع فصل بارندگی ها لاروبی جوب ها و زیر پلها و داخل ڪانال ها بمتظور جلوگیری از آبگرفتگی در دستور ڪار قرار دهند.
۱۷_ معاونت امور عمرانی و سازمان عمران علیرغم مسئولیت اجرای پروژه های فاخر شهری را دارند در ڪنارل و نظارت مناطق نیز بعنوان نظارت عالیه باید ایفای نقش ڪنند .
گفتنی است نامه های واصله به ڪمیسیون رسیدگ ، بخصوص طبق ماده ۸۰ قانون نظام وظیفه عمومی نحوه خدمات برای سربازان وظیفه بررسی و اقدام گردد.

تعداد نمایش ها (66)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان