:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
رییس شورای اسلامی شهر ارومیه:

رییس شورای اسلامی شهر ارومیه:

نویسنده: Admin/شنبه, 07 فروردین,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

رییس شورای اسلامی شهر ارومیه: 
پاکبانان و مجموعه آرامستان و خدمات موتوری شهرداری ارومیه در اولویت اصلی واکسیناسیون کرونا قرار گیرد
دکتر حسین بخشایشی رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه  با ارسال نامه ای به دکتر آقازاده رییس دانشگاه علوم پزشکی استان  خواستار اولویتی اصلی پاکبانان ، پرسنل آرامستان وخدمات موتوری شهرداری  در خصوص واکسیناسیون  کرونا شد.
 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، دکتر بخشایشی با اشاره به اینکه پاکبانان سازمان مدیریت پسماند و مجموعه پرسنل آرامستان  شهرداری ارومیه را از اقشار زحمتکش و در معرض خطر این ویروس منحوس کرونا در جامعه قراردارند افزود:  این عزیزان در طول ورود این ویروس با تمامی توان و بدون وقفه در خدمات رسانی به شهروندان از هیچ کوششی دریغ ننمودند و در همه‌گیری بیماری کرونا با انجام کار مضاعف و دفن متوفیان کرونا با شرایط خاص و پاکسازی محیط شهری از آلودگی‌ها، بهترین خدمات را به شهروندان ارائه داده و مستحق آن است که در اولویت اصلی واکسیناسیون  کرونا  در جامعه باشند.

 

تعداد نمایش ها (19)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان