:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه :

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه :

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 07 آذر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
4/0
 

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه :
💠 به احتمال زیاد امڪان افتتاح پروژه تقاطع آذربایجان در ایام قبل از انتخابات داده نشود تا هیچ گونه شائبه ای بوجود نیاید.

 نشست های خبری شورای شهر معمولا جزو پرچالش ترین و حساس ترین نشست های خبری است ڪه برگزار می شود و دومین جلسه سخنگوی جدید شورای شهر ارومیه امروز در حالی برگزار شد ڪه مثل همیشه حسین پناهی در ڪنار برخی از انتقادات از عملڪرد خانواده مئیریت شهری دفاع ڪرد و خواستار همراهی بیشتر جامعه خبری شد

حسین پناهی سخنگوی شورای شهر ارومیه در خصوص جذب سرمایه گذار میدان امام (ره) گفت : مناقصه پروژه انجام گرفته و چندین نفر هم اعلام حضور ڪرده اند ڪه مراحل آن در حال انجام است.

سخنگوی شورای شهر ارومیه در خصوص ڪمبود سرویس بهداشتی در سطح شهر گفت : احداث سرویس های بهداشتی جزو اولویت های شورای چهارم و پنجم بوده است ولی متاسفانه بدلیل مشڪل معارض و سرمایه گذاری مقدور نشد و نهایت امر به مساجد پناه بردیم و جلساتی با هیات امنای مساجد برگزار شد.وی ادامه داد : در مراحل احداث پاساژهای جدید هم مڪان مخصوص سرویس بهداشتی باید مدنظر قرار گیرد.

حسین پناهی سخنگوی شورای شهر ارومیه گفت : در طول فعالیت این دوره شورا تاڪنون سوالی به صورت رسمی از شهردار پرسیده نشده و تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری تعامل و هماهنگی بوده، چون گاها سوال از شهردار باعث تنش خواهد شد و مانع توسعه می شود و در این دوره منافع شهری در اولویت هاست و فدای منافع شخصی شده است.

سخنگوی شورای شهر ارومیه گفت : به احتمال زیاد امڪان افتتاح پروژه تقاطع آذربایجان در ایام قبل از انتخابات داده نشود تا هیچ گونه شائبه ای بوجود نیاید.

حسین پناهی افزود : بر اساس صحبت های مقدماتی ڪه در صحن شورا انجام گرفته و هنوز به اجماع ڪلی نرسیده ایم موضوع افتتاح این پروژه عظیم مورد بررسی قرار گرفت و به احتمال زیاد افتتاح رسمی آن به سال آینده موڪول شود.

سخنگوی شورای شهر ارومیه در خصوص آخرین وضعیت تداوم خیابان امام گفت : سهم ارتش ۵۹ درصد و سهم شهرداری ۴۱ درصد می باشد و جداره سازی و پیاده راه سازی هم در دستور ڪار مطالعات مدیریت شهری قرار گرفته است.

حسین پناهی با اشاره به اینڪه منتظر پایان مراحل و جذب سرمایه گذاری برای اجرای تراموا و برخی از طرح های مدنظر هستیم ، افزود : بخش مرمت در حال انجام می باشد و در اختیار میراث فرهنگی قرار گرفته است.

پناهی در خصوص اتمام پروژه تقاطع آذربایجان هم گفت : شاید ما هم در شورا در نگاه به مدیریت شهری به مقوله بهره برداری انتخاباتی نقد داشته باشیم ولی با توجه به مشڪلات موجود در اجرا و اعتبار پروژه به تاخیر افتاده است.

وی ادامه داد : پیش بینی قبلی اتمام پروژه هفته دفاع مقدس بود ڪه مقدور نشد و نهایتا به ۵ آذرماه و گرامیداشت هفته بسیج موڪول شد ڪه این بار هم به دلیل برخی از مشڪلات امڪان بهره برداری نشد و بر اساس آخرین هماهنگی ها و وعده های داده شده تا پایان آذرماه تردد داده می شود.

مشروح صحبت های حسین پناهی :
💠 اقدامات و مطالعات خوبی در راستای تقویت وضعیت فعلی خیابان امام ۲ انجام گرفته شده است.
💠 مطالعه تراموای شهری انجام و اجرا خواهد شد.
💠 تلاش مدیریت شهری برای ڪاهش ترافیڪ هسته مرڪزی شهر ارومیه و اجرای پیاده روسازی خیابان امام بخش از مطالبات مدیریت شهری است.
💠 تقویت وضعیت فعلی خیابان امام ۲ از برنامه های مدیریت شهری است.
💠 مطالعات طرح خیابان امام ۲ به اتمام رسیده است.
💠 مرمت و جداره سازی خیابان امام از سوی شهرداری در حال اجرا است و مدیریت شهری همڪاری های لازم را با میراث تاریخی و فرهنگی انجام داده است.
💠 فاصله ای بین مردم و نمایندگان شورای اسلامی شهر ارومیه وجود ندارد .
💠 ما مطیع امر مقام معظم رهبری هستیم و از فرامین حضرت آقا اطاعت ڪرده و ڪی ڪنیم.
💠 مطالبه گری ، حق مردم است و مردم شهر ارومیه اعتراضات خود را بطور مسالمت آمیز از دولت خواستار شدند و جای تقدیر و تشڪر دارد ڪه مردم بافرهنگ ارومیه بدون هیچگونه تنش و آشوب مطالبات خود را خواستند.
💠 ملت مسیر خود را از فتنه گران جدا ڪرده است.
💠 اطلاعات و تحلیل های خبرنگاران بیشتر و توانمند تر است.
💠 امروز عملیات اجرایی پروژه آذربایجان نسبت به گذشته افزایش یافته است.
💠 پروژه آذربایجان تا آخر آذرماه سالجاری به بهره برداری می رسد.
💠 ۴ پارڪ و بوستان آماده بهره برداری است (بوستان دادگستری ، سلامت، میرداماد و شهریار)
💠 طراحی و اجرای دهڪده های ساحلی و قطار شهری جزو برنامه های مدیریت شهری است.
💠 شورای اسلامی شهر باید از نظر قانونی بعنوان پارلمان محلی و یڪپارچه عمل ڪند.
💠 امروز شوراها از جایگاه واقعی خود برخوردار نیستند .
💠 نوع دیدگاه نمایندگان مجلس این است ڪه اگر اختیارات به شوراهای شهر واگذار شود ، از اختیارات نمایندگان مجلس ڪاسته خواهد شد.

تعداد نمایش ها (123)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان