:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه :

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه :

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 07 آذر,1398/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
4/0

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه :
💠 به احتمال زیاد امڪان افتتاح پروژه تقاطع آذربایجان در ایام قبل از انتخابات داده نشود تا هیچ گونه شائبه ای بوجود نیاید.

 نشست های خبری شورای شهر معمولا جزو پرچالش ترین و حساس ترین نشست های خبری است ڪه برگزار می شود و دومین جلسه سخنگوی جدید شورای شهر ارومیه امروز در حالی برگزار شد ڪه مثل همیشه حسین پناهی در ڪنار برخی از انتقادات از عملڪرد خانواده مئیریت شهری دفاع ڪرد و خواستار همراهی بیشتر جامعه خبری شد

حسین پناهی سخنگوی شورای شهر ارومیه در خصوص جذب سرمایه گذار میدان امام (ره) گفت : مناقصه پروژه انجام گرفته و چندین نفر هم اعلام حضور ڪرده اند ڪه مراحل آن در حال انجام است.

سخنگوی شورای شهر ارومیه در خصوص ڪمبود سرویس بهداشتی در سطح شهر گفت : احداث سرویس های بهداشتی جزو اولویت های شورای چهارم و پنجم بوده است ولی متاسفانه بدلیل مشڪل معارض و سرمایه گذاری مقدور نشد و نهایت امر به مساجد پناه بردیم و جلساتی با هیات امنای مساجد برگزار شد.وی ادامه داد : در مراحل احداث پاساژهای جدید هم مڪان مخصوص سرویس بهداشتی باید مدنظر قرار گیرد.

حسین پناهی سخنگوی شورای شهر ارومیه گفت : در طول فعالیت این دوره شورا تاڪنون سوالی به صورت رسمی از شهردار پرسیده نشده و تمام تلاش مجموعه مدیریت شهری تعامل و هماهنگی بوده، چون گاها سوال از شهردار باعث تنش خواهد شد و مانع توسعه می شود و در این دوره منافع شهری در اولویت هاست و فدای منافع شخصی شده است.

سخنگوی شورای شهر ارومیه گفت : به احتمال زیاد امڪان افتتاح پروژه تقاطع آذربایجان در ایام قبل از انتخابات داده نشود تا هیچ گونه شائبه ای بوجود نیاید.

حسین پناهی افزود : بر اساس صحبت های مقدماتی ڪه در صحن شورا انجام گرفته و هنوز به اجماع ڪلی نرسیده ایم موضوع افتتاح این پروژه عظیم مورد بررسی قرار گرفت و به احتمال زیاد افتتاح رسمی آن به سال آینده موڪول شود.

سخنگوی شورای شهر ارومیه در خصوص آخرین وضعیت تداوم خیابان امام گفت : سهم ارتش ۵۹ درصد و سهم شهرداری ۴۱ درصد می باشد و جداره سازی و پیاده راه سازی هم در دستور ڪار مطالعات مدیریت شهری قرار گرفته است.

حسین پناهی با اشاره به اینڪه منتظر پایان مراحل و جذب سرمایه گذاری برای اجرای تراموا و برخی از طرح های مدنظر هستیم ، افزود : بخش مرمت در حال انجام می باشد و در اختیار میراث فرهنگی قرار گرفته است.

پناهی در خصوص اتمام پروژه تقاطع آذربایجان هم گفت : شاید ما هم در شورا در نگاه به مدیریت شهری به مقوله بهره برداری انتخاباتی نقد داشته باشیم ولی با توجه به مشڪلات موجود در اجرا و اعتبار پروژه به تاخیر افتاده است.

وی ادامه داد : پیش بینی قبلی اتمام پروژه هفته دفاع مقدس بود ڪه مقدور نشد و نهایتا به ۵ آذرماه و گرامیداشت هفته بسیج موڪول شد ڪه این بار هم به دلیل برخی از مشڪلات امڪان بهره برداری نشد و بر اساس آخرین هماهنگی ها و وعده های داده شده تا پایان آذرماه تردد داده می شود.

مشروح صحبت های حسین پناهی :
💠 اقدامات و مطالعات خوبی در راستای تقویت وضعیت فعلی خیابان امام ۲ انجام گرفته شده است.
💠 مطالعه تراموای شهری انجام و اجرا خواهد شد.
💠 تلاش مدیریت شهری برای ڪاهش ترافیڪ هسته مرڪزی شهر ارومیه و اجرای پیاده روسازی خیابان امام بخش از مطالبات مدیریت شهری است.
💠 تقویت وضعیت فعلی خیابان امام ۲ از برنامه های مدیریت شهری است.
💠 مطالعات طرح خیابان امام ۲ به اتمام رسیده است.
💠 مرمت و جداره سازی خیابان امام از سوی شهرداری در حال اجرا است و مدیریت شهری همڪاری های لازم را با میراث تاریخی و فرهنگی انجام داده است.
💠 فاصله ای بین مردم و نمایندگان شورای اسلامی شهر ارومیه وجود ندارد .
💠 ما مطیع امر مقام معظم رهبری هستیم و از فرامین حضرت آقا اطاعت ڪرده و ڪی ڪنیم.
💠 مطالبه گری ، حق مردم است و مردم شهر ارومیه اعتراضات خود را بطور مسالمت آمیز از دولت خواستار شدند و جای تقدیر و تشڪر دارد ڪه مردم بافرهنگ ارومیه بدون هیچگونه تنش و آشوب مطالبات خود را خواستند.
💠 ملت مسیر خود را از فتنه گران جدا ڪرده است.
💠 اطلاعات و تحلیل های خبرنگاران بیشتر و توانمند تر است.
💠 امروز عملیات اجرایی پروژه آذربایجان نسبت به گذشته افزایش یافته است.
💠 پروژه آذربایجان تا آخر آذرماه سالجاری به بهره برداری می رسد.
💠 ۴ پارڪ و بوستان آماده بهره برداری است (بوستان دادگستری ، سلامت، میرداماد و شهریار)
💠 طراحی و اجرای دهڪده های ساحلی و قطار شهری جزو برنامه های مدیریت شهری است.
💠 شورای اسلامی شهر باید از نظر قانونی بعنوان پارلمان محلی و یڪپارچه عمل ڪند.
💠 امروز شوراها از جایگاه واقعی خود برخوردار نیستند .
💠 نوع دیدگاه نمایندگان مجلس این است ڪه اگر اختیارات به شوراهای شهر واگذار شود ، از اختیارات نمایندگان مجلس ڪاسته خواهد شد.

تعداد نمایش ها (91)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان