:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
ضرورت همکاری بین بخشی برای ایجاد شهر هوشمند/ فاز سوم فیبر نوری در ارومیه به بهره برداری می رسد

ضرورت همکاری بین بخشی برای ایجاد شهر هوشمند/ فاز سوم فیبر نوری در ارومیه به بهره برداری می رسد

نویسنده: Admin/شنبه, 13 دی,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه
 

ضرورت همکاری بین بخشی برای ایجاد شهر هوشمند/ فاز سوم فیبر نوری در ارومیه به بهره برداری می رسد

❇️ سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: ارومیه ظرفیت خوبی برای تبدیل شدن به شهر هوشمند دارد ولی برای اینکه در این زمینه به توفیق برسیم، نیازمند ایجاد زیرساخت‌های لازم توسط دستگاه های اجرایی متولی هستیم.


حسین پناهی در گفت وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: همکاری و تعامل بین بخشی یکی از ضروریات در ایجاد شهر هوشمند است به طوری که باید موازی با مدیریت شهری، سایر دستگاه های اجرایی نیز موظف به همکاری در ایجاد شهر هوشمند شوند.

وی با بیان اینکه رسیدن به شهر هوشمند مستلزم همکاری تمام بخش ها است، افزود: شهرداری به تنهایی نمی تواند شهر هوشمند را پیاده سازی کند.

سخنگوی شورای اسلامی شهر ارومیه افزود: باید تمام دستگاه های اجرایی در این زمینه به کمک مدیریت شهری آمده و با شهرداری همسو شوند و از تمام ظرفیت ها برای هوشمند سازی شهر بهره بگیریم.

پناهی خاطرنشان کرد: شهرداری ارومیه توانسته طی عقد قرارداد با یکی از اپراتورهای تلفن همراه، گام های خوبی در این زمینه بردارد که ایجاد ۷۱ کیلومتر شبکه قیبر نوری در ارومیه یکی از این اقدامات است که فاز سوم این پروژه همزمان با دهه فجر به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه کاهش هزینه و تسریع در اجرای امور از جمله مزایای ایجاد شهر هوشمند است، گفت: ضرورت دارد دستگاه های اجرایی متولی، در راستای اجرایی شدن شهر هوشمند، شهرداری را یاری رسانند

تعداد نمایش ها (7)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان