:

کسی که نهان و آشکار٬ و کردار و گفتارش تفاوتی نکند٬ به راستی امانتش را ادا و عبادتش را خالص کرده است.


پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیام تبریک مهندس عادل فتاحی بمناسبت عید نوروز ۱۴۰۰

پیام تبریک مهندس عادل فتاحی بمناسبت عید نوروز ۱۴۰۰

نویسنده: Admin/دوشنبه, 02 فروردین,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

 پیام تبریک مهندس عادل فتاحی بمناسبت عید نوروز ۱۴۰۰

بنام خالق هستی
خداوند سبحان را شاکرم که در آستانه بهار طبیعت پس از پایانی دیگر به استقبال آغازی نو می رویم. 
عید نوروز نشانه عظمت تمدن الهی ایران و نماد شکوه بی پایان آفرینش و یادآور اعجاز پروردگار می باشد،  این آئین ماندگار که بخشی از هویت و فرهنگ و تاریخ ایران اسلامی و تقارن آن با اعیاد شعبانیه به شهروندان نجیب و فهیم رنگین کمان ادیان و اقوام تبریک و تهنیت عرض نموده و بهاری سبزتر از همیشه را آرزومندم. 
در سال جدید بهترین توجهات الهی توأم با آرامش،  آسایش، امنیت،  رونق اقتصادی،آبادانی،  عزت  سربلندی و بهبود وضعیت معیشتی هموطنان را از خداوند منان خواستارم،  امیدوارم که در همه عرصه ها وحدت،  همدلی و تعامل را سرلوح افکار و اندیشه های خود قرار داده و برای دستیابی به آینده روشن استوار پرصلابت کوشش نمایم. چنانچه طی این مدت کاستی و کمبودی در کارم و یا اقداماتی که موجبات رنجش و آزرده خاطر شهروندان را فراهم نموده باشد عذرخواهی و حلالیت می طلبم.
گرامی می دارم یاد و خاطر شهدای حوزه سلامت که آذین یافته با جلوه های ماندگار از ایثار و خود گذشتگی پزشکان، پرستاران و کادر درمانی و خدماتی در کاستن از آلام شهروندان تقدیر و تشکر می کنم.
اعلام همدردی می کنم با کسانی که بستگان خود را در این بیماری ویروس کرونا از دست داده اند و امیدوارم که شهروندان و ملت بزرگ و قدرشناس ایران همچون گذشته با همت و عزمی راسخ در امر مشارکت در صحنه انتخابات پیشرو آگاهانه و مسئولیت پذیر با شور و شوق شرکت نموده تا برگ زرین دیگری به تاریخ کشورمان افزوده شود.
در خاتمه کسب مقام نائب قهرمانی تیم والیبال شهرداری ارومیه در مسابقات لیگ برتر والیبال به همه ورزش دوستان، بازیکنان و مربیان و مسئولین تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

روزگارتان سرشار از بهرورزی و خوشی
جانتان لبریز از شادی و شور و مستی

با تشکر مجدد
مهندس عادل فتاحی 
خدمتگزار مردم شریف ارومیه در شورای اسلامی شهر

 

تعداد نمایش ها (11)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
کانال
روزنامه
آمار بازدید
دی ان ان