پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
مهندس حسین بخشایشی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه :   تخفیف 40 درصدی در صدور پروانه ساخت برای بازنشستگان شهرداری

مهندس حسین بخشایشی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه : تخفیف 40 درصدی در صدور پروانه ساخت برای بازنشستگان شهرداری

تجلیل از بازنشستگان شهرداری با حضور مدیر کل سازمان بازنشستگی کشور

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 30 مهر,1393/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

مهندس حسین بخشایشی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه :

 تخفیف 40 درصدی در صدور پروانه ساخت برای بازنشستگان شهرداری

تجلیل از بازنشستگان شهرداری با حضور مدیر کل سازمان بازنشستگی کشور


به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه: مراسم تجلیل از بازنشستگان شهرداری ارومیه که با حضور اعضاء شورای اسلامی شهر ارومیه ، شهردار ارومیه ، مدیر کل سازمان بازنشستگی کشور و  مدیران شهرداری برگزار گردید حسین بخشایشی گفت : راه اندازی صندوق پس انداز برای حمایت مادی از بازنشستگان و استفاده این عزیزان از امکانات شهرداری ،  برگزاری تورهای زیارتی و سیاحتی و ارائه تخفیف 40 درصدی در صدور پروانه ساخت  در دستور کار شورا و شهرداری می باشد .

حسین بخشایشی نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه ضمن خیر مقدم به تمامی حاضرین از زحمات اعضاء شورای اسلامی شهر و شهردار ارومیه  در خصوص این عمل زیبا ، خدا پسندانه و توجه بیشتر به بازنشستگان عزیز قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد خانواده بزرگ شهرداری همیشه خرسند و در تمامی مراحل زندگی پیروز و  موفق باشند .

بخشایشی با قرائت حدیثی از حضرت محمّد (ص) با مزمون اینکه : ریش سفیدان و پیشکسوتان در هر جامعه پیامبران آن قوم می باشند و تاکید بر این است که در تمامی امور باید به پیامبران قوم خود متوسل شویم ادامه داد : شما عزیزان گرانبها ترین مردم هستید و باید از تجارب عالی شما در این 30 سال خدمت با عزت برای همشهریان عزیز در زمینه های مختلف شهری و اجتماعی به نحو احسن استفاده شود و امروز همه ما باید بدانیم پیشرفتهای موجود در سطح شهر را  مدیون زحمات و تلاشهای شما بزرگواران هستیم .

نائب رئیس شورای اسلامی شهر با بیان اینکه : شورای اسلامی شهر در راستای تحقق لوایحی که در حل مشکلات شهروندان و علی الخصوص بازنشستگان و پرسنل شهرداری می باشد با تمام قوا  همکاری و مساعدت لازم را خواهد نمود

  محمد حضرت پور با بیان اینکه تجربه بازنشستگان سرمایه گرانبهایست و می‌تواند نقش موثری را در رشد و توسعه جامعه به همراه داشته باشد، اظهار کرد: در این راستا شهرداری ارومیه تهیه کتابچه ی از تجربیات و خاطرات بازنشستگان شهرداری ارومیه را در دستورکاربرنامه های خود قرارخواهد داد.

وی افزود: تجربه‌های بازنشستگان گنجینه ارزشمند برای نسل های آینده است و باید این گنجینه ارزشمند را قدر دانسته و از آن استفاده کرد.

شهردار ارومیه با اشاره به تحمیل هزینه های زیاد به بازنشستگان در دوران بازنشستگی، عنوان کرد: دراین راستا شهرداری ارومیه به منظور رفاه بیشتر بازنشستگان شهرداری اقدام به اعطای برگه سهام از طریق شرکت تعاونی اعتماد گسترارومیه کرده است و بازنشستگان می توانند با خرید سهم در این شرکت سرمایه گذاری بیشتری کنند.

این مراسم با اهدا لوح تقدیر و برگه سهام شرکت تعاونی اعتماد گسترارومیه به تعدادی از بازنشستگان به صورت نمادین توسط اعضاء شورای اسلامی شهر ، شهردار ارومیه و مهندس صدر احمدی مدیر کل سازمان بازنشستگی کشور  به پایان رسید .
تعداد نمایش ها (702)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان