پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان گفت:

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان گفت:

نویسنده: Admin/پنجشنبه, 10 مهر,1399/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار با فرمانده نیروی انتظامی استان گفت:
در آذربایجان غربی ، دفاع مقدس همچنان ادامه دارد / تلاش های سبزپوشان نیروی انتظامی در حفظ آرامش اجتماعی تحسین برانگیز است.

رسول اصغرزاده نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در دیدار با سردار خرم نیا فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی گفت: استان آذربایحان غربی نقش بسیار کلیدی و مهمی در هشت سال دفاع مقدس داشت و امروز نیز دفاع مقدس همچنان در این استان ادامه دارد.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، رسول اصغرزاده ضمن تبریک هفته دفاع مقدس اذعان داشت: تلاش ها و زحمات سبزپوشان نیروی انتظامی در حفظ آرامش و امنیت کشور بر هیچکس پوشیده نیست و جای تقدیر و تحسین دارد.
وی در ادامه سخنانش با اشاره به اینکه نیروی انتظامی همیشه یار و یاور مدیریت شهری در تمامی پروژه های شهری بوده است گفت: یکی از ارگان های مهمی که همیشه در کنار مدیریت شهری بوده است نیروی انتظامی است که با تمام توان در راستای پیشبرد اهداف کلی و نیز رضایت شهروندان و اجرای پروژه های شهری است.
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در بخش دیگری از سخنانش اظهار داشت: ما امانت دار مردم در شورای اسلامی شهر ارومیه هستیم و همیشه برای توسعه شهر و رفع موانع شهری و مشکلات شهروندی تلاش می کنیم  و خدمت برای مردم افتخار بزرگی برای ما است.

تعداد نمایش ها (13)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان