پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
نطق پیش از دستور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا

نطق پیش از دستور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا

نویسنده: آقای نصیرپور/شنبه, 06 شهریور,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

 نطق پیش از دستور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورا

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در جلسه امروز صحن شورای اسلامی شهر ارومیه و در نطق پیش از دستور خود گفت: محمد زکریای رازی پزشک، فیلسوف و شیمیدان ایرانی آثار ماندگاری در زمینه پزشکی و شیمی و فلسفه نوشته است. زکریای رازی این دانشمند ایرانی از آن جا که کتاب های خود را به زبان عربی می نوشت نزد غربی ها به جالینوس عرب نیز مشهور بوده است.
 بی گمان یکی از شاخه های بسیار مهم دانش پزشکی زمان ما دانش دارو شناسی و دارو سازی است، که مهارت روزمره را می طلبد و دانش داروشناسی از نیاز های اولیه است و هیچ کدام از دست اندر کاران    رشته های پزشکی از این دانش بی نیاز نیستند. پزشک، داروساز، دندانپزشک، پرستار، ماما و دیگر وابستگان این رشته اگر دارو شناس نباشند در کار خود موفق نخواهند بود. 

🔻حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور گفت؛ 5 شهریور ماه روز داروسازی را گرامی می داریم و به داروسازان محترم خسته نباشید و تبریک عرض می کنیم. به امید اینکه هیچ بیماری رنج کمبود یا نبود دارو و رنج گرانی دارو را متحمل نشود و به خصوص در دورانی که کرونا با جهش های متعدد در حا ل جولان است، انشاءاله داروهای این بیماری و همه بیماران به آسانی و به راحتی و تحت سیستم های نظارتی سریع توسط دولت محترم و نهادهای مرتبط به دست بیماران برسد و آرزومندیم تمامی بیماران شفای عاجل بیابند.

🔻 رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه اذعان داشت؛ مردم شریف و شهروندان محترم ارومیه چنانچه مستحضرید در روز پنجشنبه نمایندگان شما در شورای اسلامی شهر ارومیه، از بین 8 کاندیدای تصدی پست شهردار پس از برگزاری جلسات ارائه برنامه و سخنرانی کاندیداها و سوال و جواب بین اعضای شورا و کاندیداهای محترم و بررسی نهایی تمامی برنامه ها و پاسخ ها در شورای شهر، نهایتاً اعضای شورا با 7 رأی موافق آقای حسین مهدیزاده را به سمت شهردار ارومیه انتخاب کردند. برای شهردار منتخب آرزوی توفیق در امور و موفقیت در پیشبرد اهداف بالادست در طرح های توسعه شهری و تلاش شبانه روزی برای محقق ساختن کامل برنامه ارائه شده در پیشگاه نمایندگان مردم شریف ارومیه در شورای اسلامی شهر را داریم و معتقدیم پیشرفت و توسعه شهر و شهرداری ارومیه با تعامل، همفکری و همدلی و مشارکت حداکثری همراه با مردم، دستگاه های نظارتی و اجرایی، اعضای شورای شهر و کارکنان شهرداری میسر و امکانپذیر خواهد بود. انشاءاله بتوانیم با سربلندی، به نیازهای شهروندان در تمام سطوح خدماتی، عمرانی، شهرسازی و فرهنگی پاسخگو باشیم و جز رشد و تعالی شهر ارومیه و شهروندان بزرگوار و لایقش به چیز دیگری نیندیشیم و در مسیر توسعه علمی و اصولی شهر گام برداریم. برای شهردار منتخب آرزوی موفقیت داریم.

تعداد نمایش ها (16)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان