پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
نطق پیش از دستور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه

نطق پیش از دستور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه

نویسنده: آقای نصیرپور/شنبه, 03 مهر,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

نطق پیش از دستور حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه

🔻 رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه در نطق پیش از دستور خود گفت: قهرمانان ایران زمین با پیروزی در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا کام مردم ایران و خصوصاً مردم اورمیه را شیرین کردند.  شهروندان اورمیه به نیکی طعم پیروزی تیم ملی والیبال را در شهر خود چشیده اند  و از این روی اورمیه رنگ والیبال را بر چهره خود به زیبایی آراسته و نقش نگارین این ورزش تیمی را به تصویر درآورده و در قابی از غرور، احساس و بالندگی و افتخار در برابر دیدگان جهان قرار داده است. ما نیز به نوبه خود پیروزی تیم ملی والیبال کشورمان را در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا به مردم شریف ایران و علی الخصوص مردم والیبال دوست اورمیه تبریک و شادباش می گوییم و امید آن داریم طعم شیرین این پیروزی بارها و بارها تکرار گردد و مردم عزیزمان را شادمان کند.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد خلیل پور گفت: از ملی پوشان عزیز والیبال ایران به ویژه آقایان میلاد عبادی پور، محمدرضا حضرت پور و میثم صالحی بازیکنان غیور همشهریمان در تیم ملی والیبال کشور سپاسگزاریم و از خداوند متعال برای تمام ملی پوشان سلامتی و تندرستی خواهانیم و برایشان در عرصه های بین المللی توفیقات وافر را آرزومندیم.


وی با اشاره به هجدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی اذعان داشت: قیام کربلا سرشار از حوادث و درس هایی است که امروز می توان از آن بسیار آموخت. واقعه کربلا چه پیش از رویداد، چه حین آن و چه پس از رویداد روز عاشورای سال 61 هجری، تک تک لحظه هایش درسی بزرگ به بشریت می دهد و چنانچه گوش شنوا و چشم بینا داشته باشیم، مفاهیم این درس بزرگ را درک خواهیم کرد و آثار آن را در زندگی خود به وضوح خواهیم دید. شجاعت، شهامت، ایثار، دلدادگی، بیان حقیقت، امر به معروف و نهی از منکر، تسلیم نبودن در برابر ظلم و غلبه بر ظالم برخی از مهم ترین درس های این واقعه تاریخی است. تبیین و شرح این واقعه در مدایح اهل بیت به خوبی و صراحت ذکر گردیده و ذکر مصیبت خاندان پیامبر (ص) یکی از گویاترین حالت های شرح وقایع قیام اباعبداله الحسین (ع) است.
وی گفت: در روزهای اخیر یکی از مداحان و از قدیمی ترین غلامان آستان حضرت سیدالشهدا (ع) در هجدهمین اجلاس بین المللی تجلیل از پیرغلامان و خادمان حسینی شهر تبریز مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفت. ما نیز از جناب آقای مختار صادق زاده، این پیرغلام و نوکر سالیان دور دربار امام حسین (ع) در شهر اورمیه تجلیل و تقدیر می نماییم و برای این بزرگوار آرزوی سلامت و طول عمر داریم.

تعداد نمایش ها (8)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان