پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
پرواز فلامينگوها بر فراز شهر عاشقان واليبال :رونمايي از تيم واليبال شهرداري اروميه (عکس)

پرواز فلامينگوها بر فراز شهر عاشقان واليبال :رونمايي از تيم واليبال شهرداري اروميه (عکس)

نویسنده: Admin/چهارشنبه, 30 مهر,1393/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

پرواز فلامينگوها بر فراز شهر عاشقان واليبال

رونمايي از تيم واليبال شهرداري اروميه (عکس)

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه جشنواره پرواز فلامينگوها بر فراز شهر عاشقان واليبال در سالن خانه جوان اروميه (شهيد باکري) با حضور اعضاي شوراي اسلامي شهر و شهردار اروميه، جمعي از مسئولين و مديران استان و اجتماع عظيم مردم ،هواداران و تماشاگران اروميه برگزار گرديد .

  در این مراسم از بازیکنان و اعضای کادر فنی و سرپرستی جدید تیم والیبال شهرداری ارومیه جهت حضور در لیگ برتر فصل 93 رونمایی شد.

موسیقی زنده و رونمایی از آهنگ والیبال ارومیه، رونمایی از تمبر ویژه والیبال ارومیه با عنوان “ارومیه، شهر عاشقان والیبال جهان” و تجلیل از خانواده مرحوم سعید هاشمی بخش‌هایی از این مراسم بود. در نهایت نیز افراد کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال شهرداری ارومیه بر روی سن آمدند و به طرفداران معرفی شدند. سعید معروف، شهرام محمودی، عبدالرضا علیزاده، میلاد عبادی‌پور، پوریا فیاضی بازيکنان تيم ملي و جهانگیر سیدعباسی سرمربي اروميه اي ها نیز دقایقی با هواداران صحبت کردند.

گفته شده بود که لباس تیم شهرداری ارومیه ، کارت هواداری و لباس‌های هواداری نیز در این مراسم رونمایی خواهد شد که با طولانی شدن مراسم و خارج شدن نظم مراسم از دست برگزارکنندگان، این رونمایی انجام نشد و با پایین آمدن بازیکنان از روی سن، مجری از مردم خواست سالن را ترک کنند.

گفتنی است که این اولین بار بود که چنین مراسمی در شهر ارومیه برگزار می‌شد و حضور زنان و دختران اورومی برای حمایت از تیم والیبال شهرشان، از نکات مثبت این جشن بود.

احد یوسفی مدیر عامل باشگاه شهرداری ارومیه نيز از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه به جهت حمایت هایشان از باشگاه شهرداری تشکر نمود و در ادامه به بیان اقدامات صورت گرفته در باشگاه و نحوه جذب بازیکنان پرداخت و از همه تماشاگران خواست که این تیم را در رقابت های لیگ برتر 93 حمایت نمایند.

سخنران بعدی مراسم محمد حضرت پور شهردار ورزش دوست ارومیه بود که به بیان دیدگاه های خود پرداخت و گفت: امسال برنامه ریزی های خوبی توسط مدیریت باشگاه انجام شده است که ثمره این برنامه ریزی ، جذب بازیکنان خوب و مطرح کشورمان است که انشاله با کمک هواداران عزیز و فهیم ارومیه بتوانیم پاسخگوی مطالبات و خواسته آن ها باشیم.

در ادامه برنامه از پیشکسوت والیبال ارومیه ، یداله کارگر پیشه و بخشعلی کریمی تقدیر شد.

محبوبيت سعيد معروف در اروميه غيرقابل توصيف شده است او که زاده همين شهر است امسال تصميم گرفت بجاي اينکه لژيونر شود براي شهر خودش دست به توپ شده و کمک کند تا اين تيم طعم قهرماني در واليبال را بچشد. تشويق هاي بي امان اروميه اي کاپيتان تيم ملي را غافلگير کرد و نشان داد که او چقدر محبوب تر از گذشته شده است.

 

 


تعداد نمایش ها (991)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان