پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه به مناسبت روز معلم

پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه به مناسبت روز معلم

نویسنده: Admin/یکشنبه, 12 اردیبهشت,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

🔻 پیام تبریک رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه به مناسبت روز معلم

بسمه تعالی

١٢ اردیبهشت روز معلم و استاد است و این روز را ضمن گرامیداشت مقام استاد شهید مرتضی مطهری به تمامی معلمان و اساتید گرامی تبریک می گوییم. در ارزش تعلیم و تربیت همین بس که پیامبر صلی الله فرمود: من برای آموزش دادن فرستاده شده ام (بحار الانوار، ج ۶، ص ٢٠١). 
مدنیت و تمدن هزاران ساله بشری دستاورد تعلیم و تربیت نسل ها است و توسعه مرزهای دانش، پیشرفت فناوری و افزایش آسایش جوامع حاصل تلاش انسان های آگاه و معلمانی است که طی فرآیندی منظم، آموخته، تحقیق کرده و یافته هایشان را با انتقال به دیگران به علم، تجربه و عمل تبدیل نموده اند. آموزش از سنین کودکی ضرورتی است که ثمره و حاصل مطلوب آن، سال ها و دهه ها بعد آشکار می گردد و اینگونه است که جوامع در گذر زمان به توسعه یافتگی و پیشرفت دست می یابند. از این روی از خداوند متعال می خواهیم معلمان و اساتید عزیز را در تربیت فرزندانمان و نسل های آینده، همواره موفق و سربلند نماید.

دکتر حسین بخشایشی 
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه

 

تعداد نمایش ها (24)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان