پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
پیام رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه به مناسبت هفتم اردیبهشت روز ملی ایمنی در حمل و نقل:

پیام رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه به مناسبت هفتم اردیبهشت روز ملی ایمنی در حمل و نقل:

نویسنده: Admin/دوشنبه, 06 اردیبهشت,1400/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

🔻 پیام رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه به مناسبت هفتم اردیبهشت روز ملی ایمنی در حمل و نقل:

بسمه تعالی

💠 پیام رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه به مناسبت هفتم اردیبهشت روز ملی ایمنی در حمل و نقل:

🔻با رشد جمعیت و پیشرفت فن آوری، میزان تقاضای سفر نیز افزایش می  یابد و این امر موجب می شود دولت نسبت به ساخت و توسعه زیرساخت های حمل و نقل کشور اهتمام بورزد. امروزه زندگی در جهان مدرن توجه به این حوزه را ناگزیر ساخته و حمل و نقل یکی از مهم ترین زیربناهای اقتصاد و از عوامل تأثیرگذار در توسعه اقتصادی و اجتماعی هر کشوری است. تأثیر حمل و نقل در اقتصاد از جمله در ترانزیت کالاها و جابجایی مسافران  وگردشگران خودنمایی می کند و از جنبه ای دیگر حمل و نقل برخوردار از بعد اجتماعی و فرهنگی است. 

آموزش در استفاده از وسایل مختلف حمل و نقل و پیشگیری از تولید آلودگی ناشی از آن، نگهداری از زیرساخت ها و امکانات موجود، ایجاد تسهیلات برای استفاده آسان مردم از حمل و نقل ایمن، سالم، راحت و پاک و بالا بردن حق انتخاب و قدرت خرید و توسعه حمل و نقل عمومی به ویژه در شهرها از ضرورت هایی است که دولت و نهادهای دخیل در این حوزه می بایست نسبت به آن مبادرت ورزند. هفتم اردیبهشت ماه مصادف با «روز ملی ایمنی در حمل و نقل» است و امید است با توسعه زیرساخت های حمل و نقل کشور و تدابیر و سیاست های مؤثر در عرصه حمل و نقل زمینی، ریلی، هوایی و دریایی شاهد کاهش حوادث و سوانح و افزایش ایمنی سفر و رضایت مطلوب مردم عزیز کشورمان باشیم. 

همچنین امید می رود مدیریت شهری ارومیه نیز نسبت به ایجاد و نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی به ویژه قطار شهری و اتوبوس و اتخاذ سیاست های ترافیکی ایمن با همکاری نهادهای مرتبط، بیش از گذشته امنیت سفرهای درون شهری و آسایش و صرفه جویی در زمان سفر را برای شهروندان تأمین نمایند.

دکتر حسین بخشایشی 
رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه

 

تعداد نمایش ها (25)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان