پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
چهلمین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی با محوریت بررسی پیشنهاد شرکت آب و فاضلاب در جهت تکمیل و اجرای شبکه های فاضلاب شهر ارومیه

چهلمین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی با محوریت بررسی پیشنهاد شرکت آب و فاضلاب در جهت تکمیل و اجرای شبکه های فاضلاب شهر ارومیه

نویسنده: Admin/شنبه, 25 مرداد,1393/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چهلمین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی با محوریت بررسی پیشنهاد شرکت آب و فاضلاب در جهت تکمیل و اجرای شبکه های فاضلاب شهر ارومیه

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه : چهلمین جلسه کمیسیون بودجه و امور حقوقی به ریاست دکتر مرتضی پیری و با حضور  اعضای کمیسیون ،  خوش سیرت معاون خدمات مشترکین و در آمد شرکت آب و فاضلاب ، حاتم زاده مدیر امور آب و فاضلاب ارومیه ، مهندس فتاحی نماینده شرکت آب و فاضلاب شهرستان ارومیه ، مهندس عدل دوست قائم مقام شهردار ارومیه و  مهندس جوانکیا معاونت اداره املاک که در جهت تکمیل و اجرای شبکه های آب و فاضلاب شهر ارومیه برگزار گردید به بحث و گفتگو پرداختند.

نمایندگان آب و فاضلاب شهر ارومیه پیشنهادات خود را به شورای اسلامی شهر  مبنی بر ضرورت توسعه و باز سازی تاسیسات آب و هم چنین لزوم برنامه ریزی جهت تکمیل و اجرای شبکه های فاضلاب شهر ارومیه در چهار چوب قوانین و مقررات این شرکت برابر بند های ذیل اعلام نمودند :

الف) از کلیه مشترکین به ازای هر متر مکعب مصرف آب در کلیه مناطق شهرداری مبالغی به عنوان سهم تبصره (3)  ماده واحده از طریق درج در قبوض آب بها دریافت گردد.

ب) از کلیه متقاضیان خرید انشعاب جدید خانگی و افزایش واحد به ازاء هر واحد در کلیه مناطق شهرداری ارومیه مبالغی به عنوان سهم تبصره (3) ماده واحده دریافت گردد .

ج) از کلیه متقاضیان خرید انشعاب جدید غیر خانگی و اصلاح ظرفیت قراردادی علاوه بر تعرفه های مصوب به ازاء هر متر مکعب ظرفیت قراردادی در ماه در کلیه مناطق شهرداری ارومیه مبالغی به عنوان سهم تبصره ماده واحده دریافت گردد .

تبصره یکم (1) : سهم دریافتی بابت تبصره 3 از کاربری های فضای سبز شهرداری ، فضاهای مذهبی و سایر اماکن شهرداری متقاضی انشعاب جدید و افزایش ظرفیت قراردادی به میزان 50 درصد مبلغ مصوب خواهد بود .

تبصره دوم (2) : سهم دریافتی بابت تبصره 3 ازمدد جویان متقاضی انشعاب مسکونی تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی به میزان 50درصد مبلغ مصوب خواهد بود .

تبصره سوم (3) : کلیه مبالغی که تحت عنوان تبصره 3 ماده واحده مذکور وصول می شود باید عیناً به حسابهای درآمدی شرکت آب و فاضلاب واریز تا به منظور توسعه و بازسازی تاسیسات آب و تکمیل و اجرای طرح های فاضلاب شهر ارومیه هزینه شود .

تبصره چهارم (4) : شرکت آب و فاضلاب آذربایجان غربی موظف است گزارش تامین منابع و هزینه های اجرای پروژه های مصوب را هر شش ماه یک بار به شورای اسلامی شهر گزارش نماید .

ماحصل پیشنهاد شرکت آب و فاضلاب به منظور تصویب شورای اسلامی شهر ارومیه  نسبت به افزایش بهای آب مصرفی شهروندان حداکثر به میزان یک ریال در هر متر مکعب به تفکیک مناطق چهارگانه با هدف نوسازی و تأسیس زیربنایی و افزایش خدمات به شهروندان اشاره کرد.

لازم به ذکر است این پیشنهادات بعد از بررسی در کمیسییون بودجه و امور حقوقی جهت اتخاذ تصمیمات کلی به صحن شورا ارسال می گردد.


 

 

تعداد نمایش ها (244)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
مقالات
شورا

آمار بازدید
دی ان ان