پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
چهل و سومین جلسه کمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

چهل و سومین جلسه کمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 11 دی,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چهل و سومین جلسه کمیسیون عمران، برنامه‌ریزی و حمل و نقل شهری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

چهل و سومین جلسه کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست مهندس مسعود پاکی و با حضور مهندس عادل فتاحی عضو کمیسیون ، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا در تاریخ ۹۷/۱۰/۱۰ با دستور جلسه بررسی نامه های کمیسیون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، مهندس مسعود پاکی رئیس کمیسیون عمران شورا ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین و تبریک پیشاپیش سال نو میلادی 2019 به هموطنان مسیحی گفت: چهل و سومین جلسه کمیسیون با دستور جلسه بررسی نامه های کمیسیون برگزار و در این جلسه به موضوع درخواست اهالی کوچه بن بست ۶متری واقع در خیابان شهید بهشتی کوچه ۲۷ رسیدگی و مقرر گردید با دعوت از مسئولین راهنمایی و رانندگی و مدیرعامل سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری ارومیه جهت ارائه توضیحات لازم در این مورد و موارد مشابه به کمیسیون ارائه دهند.

وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: در جلسه کمیسیون عمران به درخواست مدرسه غیر دولتی علم آفرین نیز رسیدگی و مقرر گردید برابر آخرین مصوبه شورای اسلامی شهر ارومیه اقدام شود.

مهندس مسعود پاکی در ادامه سخنانش افزود: استاندارد سازی پروژه های عمرانی شهرداری ارومیه یکی دیگر از موضوعات مهم جلسه کمیسیون بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید معاونت فنی و عمرانی شهرداری ارومیه گزارشی از آخرین وضعیت پروژه های عمرانی شهرداری ارومیه را به کمیسیون ارائه نمایند.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در چهل و سومین جلسه کمیسیون همچنین طرح توسعه محدوده زوج و فرد تردد خودروها در بافت مرکزی شهر ارومیه منتهی به خیابان امام خمینی (ره) مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید شهرداری ارومیه تا حصول نتیجه موضوع را از شورای هماهنگی ترافیک پیگیری نماید.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: موضوع واگذاری و افزایش تاکسی به تعداد ۱۳ دستگاه ناوگان حمل و نقل فرودگاه ارومیه جهت ارائه خدمات بهینه به مسافران مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر گردید مدیرعامل سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری ارومیه توضیحات کامل و آمار دقیق تعداد تاکسیهای موجود در فرودگاه و سن ناوگان را به کمیسیون ارائه نماید.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (149)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان