پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
چهل و سومین جلسه کمیسیون عمران ، برنامه ریزی شهری و حمل ونقل شورای اسلامی شهر با موضوع بررسی نقشه ها و راههای دسترسی شهروندان  ساکن در محلات پر تراکم  در غرب و شرق بزگراه خاتم الانبیا ء

چهل و سومین جلسه کمیسیون عمران ، برنامه ریزی شهری و حمل ونقل شورای اسلامی شهر با موضوع بررسی نقشه ها و راههای دسترسی شهروندان ساکن در محلات پر تراکم در غرب و شرق بزگراه خاتم الانبیا ء

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 21 مرداد,1393/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

 

چهل و سومین جلسه کمیسیون عمران ، برنامه ریزی شهری و حمل ونقل شورای اسلامی شهر با موضوع بررسی نقشه ها و راههای دسترسی شهروندان  ساکن در محلات پر تراکم  در غرب و شرق بزگراه خاتم الانبیا ء (واقع در مسیر رینگ کمربندی شهر ارومیه ) در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه : چهل و سومین جلسه کمیسیون عمران ، برنامه ریزی شهری و حمل ونقل شورای اسلامی شهر با موضوع بررسی نقشه ها و راههای دسترسی شهروندان  ساکن در محلات پر تراکم  در غرب و شرق بزگراه خاتم الانبیا ء  (واقع در مسیر رینگ کمربندی شهر ارومیه )  به ریاست دکتر میر علی محمدی و با حضور اعضای کمیسیون ، مهندس صفری معاون عمرانی شهرداری ، نمایندگان شرکت آلوارس پی و مهندس علم قلی لو مدیر عامل شرکت تعاونی مطبوعات در سالن جلسات شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار گردید .

در این جلسه ضمن رسیدگی به نامه های واصل شده به کمیسیون که تعداد آن بالغ بر 40 فقره بوده است مورد بررسی قرار گرفت و تمهیدات لازم در راستای حل مشکلات شهروندان محترم اتخاذ گردید که از مهمترین آن می توان  به موضوعاتی همچون :

- نحوه جمع آوری آبهای سطحی در مناطق مختلف شهر ، بررسی و شرکت آلوارس پی توضیحاتی ارائه نمود همچنین مقرر گردید در خصوص مشکل موجود در کوی بهار- خیابان آزادگان با نظر فنی دستگاه نظارت در صورتی که آب بندی کامل لوله های انتقال آب میسر شود و به ساختمانهای آن کوی آسیب وارد نشود تحویل موقت پروژه در آن قسمت بلامانع خواهد بود.

- راههای دسترسی شهروندان ساکن در محلات پر تراکم  غرب و شرق بزگراه خاتم الانبیا ء با توجه به وقوع حوادث جانی شکل گرفته و حل این معضل  از طریق احداث زیر  گذر در عرض بزرگراه با حضور معاون عمرانی شهرداری مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد این معاونت نتیجه  مطالعه پیشنهادی  خود را در اسرع وقت به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.

- بنابر پیشنهاد مدیر عامل تعاونی مسکن مطبوعات ، در خواست اجرای نقشه پیشنهادی در اجرائی ارائه شده از سوی شهرداری با توجه به شرایط قید شده مورد موافقت قرار گرفت و مقرر گردید شهرداری ارومیه در خصوص امکان جابه جایی جایگاه CNGکه در جوار مجتمع مسکونی مطبوعات (اولین پروژه های مشارکتی شهرداری و بخش خصوصی واقع در فلکه رودکی) پیشنهادات اجرائی خود را تهیه و به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.

- نامه درخواست فرمانداری محترم ارومیه در خصوص تجدید نظر در مصوبه جلسه شماره 107 مورخه 21/04/93 مبنی بر حذف مجریان ذیصلاح توسط سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید موضوع طی جلسه ایی در حضور معاونت عمرانی استانداری ، فرماندار ، شهردار، مدیر کل اداره راه و شهر سازی و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان در حضور اعضای کمیسیون عمران  شورا تشکیل و نتیجه اعلام شود .

 - و  بررسی نحوه احداث خیابان 20 متری ایجاد شده در شهرک گلشهر2 درمجاورت کانال مسیل منتهی به خیابان جام جم توسط سازمان عمران شهرداری اشاره کرد .

در پایان دکتر محمدی ضمن تقدیر از زحمات معاونت عمرانی خواستار تعامل و هماهنگی بیشتر این معاونت و واحد های تابعه با شورای اسلامی شهر گردید .

لازم به ذکر است این تصمیمات بعد از بررسی در کمیسییون عمران ، برنامه ریزی و حمل و نقل شهری حقوقی جهت اتخاذ تصمیمات کلی به صحن شورا ارسال می گردد.


 

تعداد نمایش ها (255)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
مقالات
شورا

آمار بازدید
دی ان ان