پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
چهل و نهمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

چهل و نهمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: Admin/ﺳﻪشنبه, 11 دی,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چهل و نهمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

چهل و نهمین جلسه کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست حسین پناهی و با حضور حسین بخشایشی و مهندس مسعود پاکی اعضای کمیسیون، سحابی معاون خدمات شهری شهرداری ارومیه ، شاد قوشچی مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه، پیمان حسن زاده دبیر جلسات کمیسیونهای شورا در تاریخ ۹۷/۱۰/۸ با دستور جلسه بررسی موضوعات ایمنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، حسین پناهی ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و تبریک روز صنعت پتروشیمی گفت: استفاده بهتر از داشته های صنعتی می تواند کشور را از مشکلات اقتصادی و بحران عبور دهد و با تبدیل مواد خام صنعتی و نیز خوداتکایی می تواند ما را به اقتصادی مقاومتی برساند.

وی در بخش دیگری از سخنانش اذعان داشت: بزرگترین معضل کشور ، اشتغالزایی و بیکاری جوانان است و این معضل نیز با بی مسئولیتی بعضی از مسئولان و ذهن های خفته پدید آمد و تا زمانی که ذهن های خفته بیدار نشود نمیتوان امیدوار بود.

حسین پناهی در ادامه سخنانش با تبریک ۹ دی روز بصیرت و میثاق با ولایت اذعان داشت: امروز با بصیرت و ولایت عشق به خدمت به نطام مقدس جمهوری اسلامی ایران روز به روز افزایش می یابد و دفاع از ارزش های ملی ، ذخایر دین و اسلام و ایران و انقلاب و هویت مهمترین وظیفه ما مسلمانان است.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا گفت: فتنه گران در دوران صدر اسلام تا به امروز همیشه به دنبال فتنه و اختلاف افکنی در بین مسلمانان بوده اند و همیشه تلاش کرده اند اتحاد ، همبستگی و ایستادگی را خدشه دار کنند اما همیشه شکست خورده و خواهند خورد.

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: در دوران بعد از انقلاب اسلامی اتفاقات و فتنه های زیادی از سوی دشمنان اسلام رخ داده است اما با رشادت و شجاعت ملت ایران این فتنه ها خاموش شده اند و ۹ دی نیز یکی از روزهای تاریخی است که با رشادت انسانهای با بصیرت و ولایی فتنه دشمنان و جریانات داخلی و خارجی ایستادگی کردند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: در دوره های چهارم و پنجم شورای اسلامی شهر ارومیه ، نگاه به مسائل ایمنی و امنیت جانی مردم مهم و ارزشمند بوده است و همیشه بر پیشگیری تاکید شده است.

وی در ادامه سخنانش گفت: پیشگیری بهتر از درمان است و می تواند هزینه ها را کاهش دهد و امید است با پیشگیری شاهد کاهش تلفات جانی و مالی باشیم و لذا جا دارد از تلاشهای شبانه روزی مجموعه سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه تقدیر و تشکر نمائیم.

حسین پناهی در بخش دیگری از سخنانش افزود: سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه با توجه به امکانات کم ، عملکرد قابل قبولی از خود نشان داده است و لذا باید با توجه به آغاز بارشها باید هوشیارتر و جدی تر باشیم.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورا بر آموزش های تخصصی ایمنی برای شهروندان و پرسنل شهرداری ارومیه و نیز تجهیز ناوگان حمل و نقل شهری علی الخصوص تاکسی ها و اتوبوسها به کپسول آتش سوزی و سیستم نظارت برای نصب از سوی سازمان آتش نشانی شهرداری ارومیه تاکید کرد.

در ادامه جلسه ابراهیم شاد قوشچی گزارشی از عملکرد سازمان را به کمیسیون ارائه نمود.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (189)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نام شما
ایمیل شما
عنوان
پیام خود را وارد کنید ...
x
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال سروش

 

سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان