پرتال اطلاع رسانی شورای اسلامی شهر ارومیه
پیامبر اکرم (ص): بنگر در چه (لباسى) و بر چه (چیزى) نماز مى گزارى، اگر از راه صحیح و حلالش نباشد، قبول نخواهد بود.
چهل و نهمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

چهل و نهمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

نویسنده: آقای نصیرپور/یکشنبه, 16 دی,1397/دسته ها: اخبار

رتبه بندی این مطلب:
بدون رتبه

چهل و نهمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه برگزار شد.

چهل و نهمین جلسه کمیسیون نظارت و پیگیری شورای اسلامی شهر ارومیه به ریاست عبدالرحمن نقشین و با حضور مهندس عادل فتاحی ، حسین بخشایشی ، مهندس مسعود پاکی و زلفعلی ابراهیمی اعضای کمیسیون ، زینال تمایل رئیس اداره بازرسی شهرداری ارومیه ، دوستی معاون برنامه ریزی و توسعه نیروی انسانی شهرداری ارومیه ، داریوش نوری مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ارومیه ، جعفری مسئول امور شوراهای شهرداری ارومیه با دستور جلسه بررسی مصوبات ابلاغی سازمان عمران شهرداری ارومیه در تاریخ ۹۷/۱۰/۱۵ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ارومیه ، عبدالرحمن نقشین رئیس کمیسیون نظارت شورا ضمن عرض خیرمقدم به حاضرین و تبریک روزجهاد کشاورزی گفت: کشاورزی بعنوان قطب اصلی اقتصاد شناخته می شود و رسیدگی به دغدغه های روستائیان موجب رشد و پیشرفت کشور می شود.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: متاسفانه در گذشته به روستائیان بی توجهی شده است که موجب مهاجرت آنها به شهرها شده است و این امر نیز موجب گسترش حاشیه نشینی و بروز مشکلات گردیده شده است.

عبدالرحمن نقشین در ادامه سخنانش اذعان داشت: بررسی مصوبات ابلاغی شورای اسلامی شهر ارومیه به سازمان عمران شهرداری ارومیه در کمیسیون نظارت انجام گرفت و مدیرعامل سازمان عمران نیز توضیحات لازم را به کمیسیون ارائه نمود.

رئیس کمیسیون نظارت شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: بررسی درخواست انجمن معلولان استان در جلسه کمیسیون انجام و تصمیمات لازم در این خصوص از سوی اعضای کمیسیون اتخاذ شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش افزود: امروز با توجه به بروز مشکلات و آتش سوزی در مدارس های کشور در راستای جلوگیری از حوادث آتش سوزی در مدارس شهر ارومیه مصوب گردید سازمان خدمات ایمنی و آتش نشانی شهرداری ارومیه نسبت به بررسی ایمنی مدارس اقدام نماید و این موضوع نیز در کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه سخنانش اظهار داشت: توجه به بافت های فرسوده شهر ارومیه و نیز احیای دروازه های تاریخی شهر ارومیه از مهمترین موضوعاتی بود که در جلسه کمیسیون مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

گفتنی است که مصوبات پیشنهادی کمیسیون به صحن شورای اسلامی شهر ارومیه ارجاع داده شد.

تعداد نمایش ها (307)/نظرات (0)

کلمات کلیدی:

نوشتن یک نظر

This form collects your name, email, IP address and content so that we can keep track of the comments placed on the website. For more info check our Privacy Policy and Terms Of Use where you will get more info on where, how and why we store your data.
افزودن نظر
پیوندها

 

روح شهدا صلوات
کانال ها
سامانه پیام کوتاه 5000245222
روزنامه
شورا

آمار بازدید
دی ان ان